reklamı kapat

POPÜLER

Honor

Bir ilke imza atacak Honor MagicBook V 14’ün tanıtım tarihi belli oldu

Honor ve Microsoft stratejik iş ortaklığını genişleteceğini açıkladı. Honor, bu doğrultuda Microsoft Windows 11 yüklü dünyanın ilk dizüstü bilgisayarlarından biri olan MagicBook V 14’ün tanıtım tarihini paylaştı.

Şirketin Shenzhen’deki yeni merkezinde gerçekleşen imza töreninde, Honor ve Microsoft’un ileri teknoloji yapay zeka ve yeni teknolojik cihazlar geliştirmek, geleceğe dönük stratejiler oluşturmak ve HONOR’un dünya çapındaki “1+8+N” stratejisini desteklemek için çalışacaklarını açıklandı.

Şirket, 26 Eylül’de düzenlenecek Smart Life Product Launch etkinliğinde, dünyada yeni Windows 11 işletim sistemiyle çıkacak ilk ürün olan MagicBook V 14 modelini tanıtacak. Şirket, daha iyi bir Windows 11 deneyimi oluşturmak için hedeflenen özelleştirmelere ve yükseltmelere ek olarak, yazılım ve donanım entegrasyonunda daha gelişmiş özelliklerle, yeni işletim sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

Honor

Honor CEO’su George Zhao imza töreninde şunları söyledi:

“Honor, tüketici odaklı bir yaklaşım benimsemeye ve kullanıcılar için sınıfının en iyisi ürünler geliştirmeye kararlı. Açık olmaya, iş birliğine ve yeniliğe olan güçlü inancımızla, teknolojik yeteneklerimiz, pazar anlayışlarımız ve Ar-Ge yeniliklerimizle birlikte birinci sınıf bir ürün deneyimi yaratmak için sektördeki küresel tedarik zinciri ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışacağız. Honor ve Microsoft, stratejik ortaklığımızı güçlendirmeye ve çeşitli kullanıcı senaryoları için farklı yazılım ve donanım teknolojilerini üreten çözümler sunmaya devam edecek. Honor ve Microsoft’un herkese yeni bir akıllı dünya yaratmak için ileri teknoloji cihazlar ve bütün olasılıkların yer aldığı senaryo ekolojisiyle bağ kurabileceğine eminiz.”

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Mix 4’ün kutu içeriğine yakından bakın