reklamı kapat

POPÜLER

Honor EMUI 10

Honor Türkiye, EMUI 10 güncelleme takvimini açıkladı

Honor Türkiye, telefon sahiplerinin uzun süredir beklediği EMUI 10 güncellemesinin pek çok farklı cihaz için şubat ayından itibaren kullanıcılara sunulmaya başladığını açıkladı.

Huawei alt markası Honor, kısa süre önce önemli bir açıklama yaptı ve EMUI güncelleme takvimi paylaştı. Firmanın resmi açıklamasına göre dünya çapında sunulmaya başlanan EMUI 10 güncellemesi, Türkiye’de kullanıcılara şubat ayından itibaren kademe kademeli olarak gelmeye başlandı. Firma Türkiye’deki tüm kullanıcıların güncellemeleri şubat ve mart aylarında alacağını aktarıyor. 13 Şubat günü Honor 8X ile ülkemizde dağıtılmaya başlanan güncelleme takvimi ise modeller için şu şekilde karşımıza çıkıyor:

-Honor 8X – 13 Şubat 2020
-Honor 10 – 17 Şubat 2020
-Honor 10 Lite ve Honor 20 Lite – 20 Şubat 2020
-Honor 9X ve Honor 20 – 25 Şubat 2020

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Türkiye EMUI 10 bekleyenleri sevindiriyor

Honor Türkiye’nin paylaştığı bilgilere göre EMUI 10 ile Honor telefonlar, bilgisayara internet bağlantısı olmadan bağlanarak, fare ve klavye ile kontrol edilebilme özelliğine kavuşuyor. Böylece ofis ortamında telefonunuzu elinize almadan da mesaj yazabiliyor, telefon uygulamalarını bilgisayar ekranında görüntüleyebiliyorsunuz. Yenilenmiş minimal tasarıma sahip olan bu yeni arayüz, menü geçişleri için yeni animasyonlar da barındırıyor.

Aynı zamanda yeni sürümü sayesinde Honor kullanıcıları, telefonlarının ara yüzünü karanlık modda kullanabiliyor, böylece telefonlarını göz yoran parlaklıkta kullanmak zorunda kalmıyorlar. EMUI 10’un performansa da etkisi var. Yeni  arayüz bir önceki 9.1 sürümüne göre performans iyileştirmeleri de sunuyor. Sistem kaynaklarını daha akıllı şekilde kullanan sürüm, yüzde 25.7 oranında performans artışı sağlayabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesil Android telefonunu gördünüz mü?