reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Surface Duo

Android telefon Microsoft Surface Duo çalışırken görüntülendi [Video]

Android işletim sistemli akıllı telefon modeli Microsoft Surface Duo için bir video çıktı. Bu videoda model çalışırken görünüyor.

En son güncel amiral gemileri kadar iddialı bir kamera performansıyla yolda olduğu aktarılan Android işletim sistemli akıllı telefon Microsoft Surface Duo, aktif olarak geliştiriliyor. Surface Duo, bilmeyenler için iki farklı ekranı bir araya getiren bir katlanabilir telefon. Bu açıdan normal katlanabilir telefonlardan daha sağlam bir tasarımla 2020 sonuna doğru satışa çıkacak telefon, oldukça kullanışlı olacak izlenimi yaratıyor. Yukarıdaki videoda da nasıl bir deneyim sunacağına kısa da olsa bir bakış atabileceğiniz telefon, istenirse katlanarak standart bir telefon formunda da görev yapıyor. Yukarıda da dediğimiz gibi adeta iki farklı telefonu birleştiren model, Android tarafı için yeni bir dönemi başlatıyor. Modeli çiftli yapıyı tek parça esnek ekran ile birleştirenlerden daha iyi bulanlar artıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Surface Duo hakkında bilinenler şöyle

Teknik olarak iki adet 5,6 inç ekrana sahip olan Surface Duo, 360 derece bir menteşe kullanıyor. Yani ekranlar tam tersine katlanabiliyor. Kullanım deneyimiyle pazara yeni bir yaklaşım getirecek telefon, yatay modda bir ekranın sadece klavye olarak kullanılmasına da imkan tanıyor. Gücünü Snapdragon 865 değil Snapdragon 855 işlemciden alan yani performans konusunda aşırı iddialı olmayan akıllı telefon, henüz tasarım ve donanım tarafında son halini almış değil. Yani halen ciddi değişikliklerin olma ihtimali bulunuyor.

İlgili Video