reklamı kapat

POPÜLER

HONOR Watch Magic 2
HONOR Watch Magic 2

Honor Watch Magic 2’nin fiyatı düştü; işte akıllı saatin yeni fiyatı

Şu sıralar bir akıllı saat sahibi olmayı düşünüyorsanız size indirime giren bir saatten bahsetmek istiyoruz. Honor Magic Watch 2 modelinin satış fiyatı 1.399 TL‘den 1.099 TL‘ye düştü.

Siyah renkli kayış seçeneği bu fiyata satılırken kahverengi kayış seçeneğine sahip model 1.149 TL’ye satılıyor. Tasarımıyla normal bir kol saatine benzeyen model yuvarlak bir ekranla geliyor. Paylaştığımız indirim haberi saatin 46 mm’lik modeli için geçerliyken saatin 42 mm’lik modeli de yer alıyor. 454 x 454 piksel çözünürlüklü ve 326 ppi piksel yoğunluklu 1,4 inç AMOLED ekranı bünyesinde barındıran saatteki depolama kapasitesi ise 4 GB. Bluetooth bağlantısı ile telefondan 150 metre uzakta telefon görüşmesi yapılmasına olanak sağlayan cihaz suya dayanıklı bir gövdeye sahip. Cihaz nabız haricinde uyku takibi de yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Watch Magic 2 uzun pil ömrüyle kullanıcılara uzun bir kullanım deneyimi sunuyor

Saatte bununla birlikte yüzücülere özel bir özellik bulunuyor. Kulaç sayısını ve süreyi de ölçebilen cihaz bu konuda yüzücülere büyük kolaylık sağlıyor. Paslanmaz çelik bir gövdenin tercih edildiği saat tam dolu pille 14 güne varan kullanım imkanı vadediyor. Kirin A1 işlemcisinden güç alan saat, GPS ve GLONASS gibi özelliklere destek veriyor.
Honor Watch Magic 2

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil