reklamı kapat

POPÜLER

Hound’un yetenekleri Google Now ve Siri’nin çok ötesinde [Video]

Geçtiğimiz günlerde Soundhound yeni sesli asistan servisi Hound’u duyurmuş, biz de bu haberi sizinle paylaşmıştık. Sesli asistanla ilgili ilk incelemeler de gelmeye başladı. Henüz beta aşamasında olmasına rağmen Hound’un yetenekleri oldukça etkileyici.

Aslında uygulama duyurulur duyurulmaz Hound’u teste tabi tutan bir inceleme videosu yayınlanmış, ancak bu inceleme Hound geliştiricileri tarafından yapıldığı için şüpheyle yaklaşılmıştı. İnternet üzerinden ürün testleri yapan Tim Schofield isimli YouTube kullanıcısının Hound testi ise tüm şüpheleri ortadan kaldırıyor. Hound’un sundukları Google Now ve Siri’nin çok ötesinde.

Klasik “bugün hava kaç derece, şurada saat kaç, bu ülkenin başkenti neresi?” gibi soruları bir kez bile ikiletmeyen Hound, asıl yeteneklerini Schofield’in paragraf sorularında gösteriyor. Schofield birden fazla soruyu aynı cümle içerisinde soruyor ve Hound hepsine aynı hızda cevap veriyor. Üstelik Hound hala test aşamasında. Henüz emekleme aşamasında bu kadar yetenekliyse, Hound’un gelecekte neler yapabileceği gerçekten merak konusu.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Hound’un yetenekleri Google Now ve Siri’nin çok ötesinde [Video]” için 4 cevap

 1. Serifcan Durmaz dedi ki:

  Etkileyici 🙂

 2. AzX66 dedi ki:

  Belirtmedi finike gore Cortanadan iyoi degil

 3. Atakan Arısoy dedi ki:

  bunun Türkçesi de çıkar. fakat bu beta haliyle ve ingilizce diliyle bile çok etkileyici.
  fake olmadığını varsayıyorum ve gerçekten almış yürümüşler diyorum. bravo.

 4. ibrahim dedi ki:

  samsung bunu satın alıp tizenle kullansın