reklamı kapat

POPÜLER

HP Envy 13 incelemesi

02 Mayıs 2016

HP‘nin yeni dizüstü bilgisayarı Envy 13, kompakt bir gövdede şık bir tasarım sunuyor. Hafif ve ince yapısıyla taşınabilirliğe önem verenlerin dikkatini cezbeden bilgisayar, parmak izi okuyucusuyla hassas veriler için ekstra güvenlik sağlıyor.

Dizüstü bilgisayar pazarının önde gelen isimlerinden olan HP, 1968 yılından beri kişisel bilgisayar üretiyor ve geliştirdiği cihazlarla adından sıkça söz ettiriyor. Son yıllarda iyice kızışan rekabet ortamında farklılık yaratmak için özellikle tasarım konusunda yenilikler yapmaktan geri durmayan HP, Envy ile birlikte tasarım konusundaki iddiasını güçlendiriyor. Tasarım ve performansı bir arada sunmayı kendisine amaç edinen HP Envy 13, üst seviye bir bilgisayar almak isteyen kullanıcıların önemli alternatiflerinden biri olacak gibi görünüyor.

HP geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamayla tasarım konusunda iddialı bir konuma gelmek istediğini belirtmişti. HP Envy’nin bu modeli de HP’nin gitmek istediği yol ile ilgili ipuçları içeriyor. Malzeme kalitesinin yüksek tutulduğu bilgisayar, hem iş yaşamında hem de evde beklentileri karşılıyor.

YORUMLAR