reklamı kapat

POPÜLER

HP Omen

HP Omen’den dünyanın en hafif 14-inç oyuncu dizüstü ve fazlası geliyor

 - Güncelleme: 20 Aralık 2023 16:51

HP Omen’den CES 2024 kapsamında dünyanın en hafif 14-inç oyuncu dizüstü ve fazlası geliyor. Sızıntılar şimdiden yapılmış durumda.

HP Omen imzalı bu CES 2024 kapsamında resmi olarak tanıtılacak dizüstü, tam olarak HP Omen Transcend 14 adına sahip ve şirket tarafından basın görsellerinde dünyanın kendi kategori ve sınıfındaki en hafif seçeneği (1.637 gram) olarak öne çıkarılıyor. Windowsreport tarafından burada sızdırılan oyuncu dizüstü, gerçekten ince bir kasa üzerine kuruluyor. En üstte Intel Core Ultra 9 185H işlemci ile satılacak ürün, GeForce RTX 4070 dizüstü GPU’su ile yüksek bir oyun performansı getirecek ve istenirse 2 GB LPDDR5x-7467 MHz RAM ve 2 TB PCIe Gen4 NVMe TLC M.2 SSD ile donatılabilecek. 14-inç “OLED” ekranında 2.8K çözünürlük ve maksimum 120 Hz yenileme hızı sunan ürün, HP’nin iddiasına göre ideal şartlarda 11,5 saat pil ömrü sağlayabiliyor. HP Omen Transcend 14 elbette firmanın CES 2024’te tanıtacağı tek ürün olmayacak. Dikkat çeken dizüstüne ek olarak çok sayıda Omen ve HyperX ürünü de gelecek. Windowsreport tarafından burada sızdırılan ürünler arasında özellikle “OMEN Transcend 32 UHD 240Hz OLED Gaming Monitor” öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

32-inç OLED panelinde 4K çözünürlük, 1.000 nit parlaklık ve 240 Hz yenileme hızı sunan oyuncu monitörü, “Omen Tempest Monitör Soğutma Teknolojisi” ile OLED yanığı riskini azaltacak. HyperX markası altında ise çok sayıda klavye ve kulaklık karşımıza çıkaracak firma, fare ile kontrolcü tarafını da es geçmeyecek ve yukarıdaki galeride gördüğünüz ürünleri resmi olarak tanıtacak 2024 içerisinde pazara sunacak. Şirketten hepsine ek olarak yine yukarıdaki galeride görebileceğiniz iki farklı sırt çantası da gelecek. Firma ayrıca burada listelenen ürünleri de direkt olarak HP markası altında oyun dışı pazar özelinde görücüye çıkaracak.

HP Omen ürünleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu

İLGİLİ HABERLER