reklamı kapat

POPÜLER

HP hepsi bir arada bilgisayar

HP, RTX 3080’li yeni hepsi bir arada bilgisayar modelini tanıttı

En büyük bilgisayar üreticilerinden HP, bugün RTX 3080’li yeni hepsi bir arada bilgisayar modelini tanıttı. İşte detaylar;

HP tarafından “Envy 34-inch All-In-One Desktop PC” ismiyle lanse edilen ürün, direkt olarak dar alanda yüksek performans isteyenlere odaklanıyor. Windows 11 yüklü olarak gelen model, 34 inç 5120×2160 piksel ultra geniş bir IPS ekran üzerine kuruluyor.

Nvidia RTX 3080 ekran kartı ve Intel’in 11. jenerasyon Core i9 işlemcisiyle elde edilebilen hepsi bir araya bilgisayar, bünyesinde yeri değiştirilebilir (Manyetik temelli bağlantısı var) büyükçe bir 16 megapiksellik bir webcam taşıyor. Firmanın bunu göstermek adına hazırladığı ilginç görsel hemen aşağıda yer alıyor.

Bacağında 15W gücünde kablosuz şarj (Qi) desteği olan ürün, arka kısmında ihtiyaç duyulacak hemen her giriş çıkış portunu kullanıcılara sunuyor. Depolama ve RAM artışına izin veren ürün, birçok kişiyi fazlasıyla memnun edebilecek bir seçenek.

Önümüzdeki ay satışa sunulacak modelin başlangıç fiyat 2 bin dolar seviyesinde yer alıyor. Bu bilgisayarın ileride Türkiye’de de satılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP, imzalı hepsi bir arada bilgisayar modeli yalnız gelmedi

Çünkü firma Spectre X360 16 modelini de tanıttı. Şık dizüstü bilgisayarın en önemli özelliği ise kamerada karşımıza çıktı. 16 inç dokunmatik ekranı bulunan dizüstündeki 5 megapiksellik webcam, GlamCam özelliğiyle kişileri video konferanslar için güzelleştirebiliyor. Modelde yapay zeka temelli bir güzellik modu bulunuyor.

HP Spectre X360 16 bünyesindeki 5 megapiksel kamera, aynı zamanda kişileri otomatik olarak kadrajda tutabiliyor ve istenirse Intel Core i7 işlemci, Nvidia GeForce RTX 3050 ekran kartı ve OLED ekran ile alınabiliyor. Başlangıç fiyatı 1.640 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti