reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Note

Galaxy Note ve Galaxy Z Fold altyapısını birleştiren resmi çalışma

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bugün Galaxy Note ve Galaxy Z Fold altyapısını birleştiren patenti ile gündeme geldi.

LetsGoDigital tarafından bulunan patent, kaynaklar tarafından Samsung Galaxy Flex Note adıyla aktarılıyor.

Burada tek noktadan yarım şekilde katlanabilir ekrana ve aynı zamanda gövdeye entegre ince bir S Pen kaleme sahip telefon modeli karşımıza çıkıyor. Bu tasarımın arkasında Samsung var ancak modelin gerçek olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Samsung, son dönemde Galaxy Z Fold serisine, yani katlanabilir telefonlara çok büyük önem veriyor. Bu açıdan bu tarz çalışmalar gelecek için büyük bir potansiyel taşıyor. Firmanın ürün gamında S Pen’i tutmak istediği de biliniyor.

Bu açıdan 2022’de değil ancak 2023 ya da 2024 yılında buna benzer Samsung telefonlar hayatımıza gerçek anlamda giriş yapabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 22 Ultra, 2022’de gelecek

2021 boş geçildi ancak hemen hemen kesin olarak 2022’de yeni bir Galaxy Note serisi gelecek. Kısa süre önce Galaxy Note için marka yenilemesi yapmadığı için seriyi iptal ettiği iddia edilen ancak bu doğru olmayan firma, yeni seri için aktif olarak çalışıyor.

Bu konuda son gelen bilgiler ise Galaxy Note 22 Ultra modeline odaklanıyor. Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe, telefonun köşeli tasarıma sahip olacağını açıklıyor.

Birden fazla modelden oluşan 2022 Note serisi, yüzde 99 ihtimalle ortak olarak köşeli tasarımı sürdürecek. Yani her telefon benzer bir çizgiyi paylaşacak. Biliyorsunuz son dönemdeki tüm Note modelleri de köşeli çizgideydi ve bu genel olarak beğeniliyordu.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın