reklamı kapat

POPÜLER

HP Victus Gaming

RTX 4050 grafik işlemcili HP Victus Gaming oyuncu dizüstü bilgisayarı için indirim fırsatı [Şubat 2024]

HP Victus Gaming oyuncu dizüstü bilgisayaru için bir kampanya var. Fiyat/performans odaklı bir dizüstü bilgisayar olan cihaz Nvidia’nın RTX 4050 grafik işlemcisiyle geliyor.

HP Victus Gaming bünyesinde barındırdığı bu grafik işemcisi sayesinde piyasadaki tüm oyunları akıcı bir şekilde çalıştırabiliyor. Işın izleme teknolojisiyle yüksek kalitede grafik performansı vadeden bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran yer alıyor. IPS olan bu panel 144 Hz yenileme hızına da destek veriyor. Bu sayede akıcı bir oyun deneyimine olanak tanıyan bilgisayardaki depolama kapasitesi ise 1 TB. Seramik beyaz renk seçeneğine sahip olan cihazda Intel’in Core i7-13700H işlemcisi kullanılıyor. Bilgisayar FreeDos olarak geldiği için kullanıcıların Windows işletim sistemi de yüklemesi gerekiyor. Full HD çözünürlüklü web kameraya da destek veren bilgisayarda kullanıcılar yüksek kalitede görüntülü görüşmeler gerçekleştirebiliyor. İnce ekran çerçeveleriyle de öne çıkan bilgisayarda iki adet USB-A, 3.5 mm kulaklık girişi, SD kart okuyucu, USB-C, Ethernet ve HDMI gibi bağlantı noktaları da var. SD kart okuyucu sayesinde kullanıcılar fotoğraf makinelerinde çekmiş oldukları görüntüleri hızlı bir şekilde bilgisayar aktarabiliyor. HDMI bağlantısı ise bilgisayarı televizyonlara veya projektörlere de bağlamaya imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Victus Gaming dizüstü bilgisayarın indirimli fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek fiyata satılan bilgisayar yapılan bir indirimle şu anda 35.499 TL‘ye temin edilebiliyor. Bugünlerde fiyat/performans odaklı bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Teknolojik ürünlerde yeni kampanyalar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

HP

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın