reklamı kapat

POPÜLER

HP’den Windows 8 atağı

HP, Windows 8 destekli dizüstü bilgisayarı Envy m4’ü çok yakında satışa sunuyor. 1366×768 piksel çözünürlüklü 14 inçlik ekrana sahip olan cihaz bünyesinde Intel Core i3 ve i5 işlemci seçeneklerini, 8 GB’a kadar artırılabilen RAM’i, parmak izi okuyucuyu, 1 TB’a kadar artırılabilen sabit diski ve 32 GB SSD önbellekli opsiyonu barındırıyor.

Cihazın dayanıklı ve hafif olmasını sağlayan alüminyum gövde ise oldukça şık. Beats Audio destekli 2 adet hoparlör ve bir adet subwoofer’a sahip cihaz üstün ses kalitesini kullanıcılara sunuyor. Bunun yanında cihaz HP ProtectSmart, HP CoolSense ve HP SimplePass teknolojilerini destekliyor. HP ProtectSmart sabit sürücü koruma yazılımı, dizüstü bilgisayar yanlışlıkla düşerse veya başka bir nesneye aniden çarparsa sabit diski koruma olanağı sağlıyor. HP CoolSense ise bilgisayarınızın sıcaklığını yönetme olanağı sunuyor. HP Simple Pass, bilgisayarınızı parmak iziyle açmanıza olanak tanıyor. Windows 8 destekli HP Envy m4, 26 Kasım’da 899 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
HP Envy m4
HP Envy m4

HP PAVILION SLEEKBOOK
HP Pavilion Sleekbook
HP, Envy m4’ün haricinde yenilenen Pavilion Sleekbook 14 ve Pavilion Sleekbook 15 modellerini de görücüye çıkardı. Sleekbook 14, 14 inç ekran boyutuna, Sleekbook 15 ise 15,6 inç ekran boyutuna sahip. Sleekbook 14’te AMD işlemci kullanılırken, Sleekbook 15’te ise Intel işlemci kullanılıyor. Sleekbook 15 modelinde nümerik tuş takımı yer alırken, Sleekbook 14’te ise bulunmuyor. Her iki cihazda da NVIDIA’nın opsiyonel grafik seçenekleri kullanılıyor ve her iki cihaz da 1366×768 piksel çözünürlük sunan ekrana sahip. HP’nin belirttiğine göre her iki cihazın pil süresi 8 saat. 1 TB’a kadar artırılabilen sabit diske sahip cihaz aynı zamanda Envy m4’ün de sahip olduğu 32 GB SSD önbellek sürücüyü bünyesinde barındırıyor. HDMI, USB 3.0, USB 2.0 ve HD ön kamera cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. Yakut kırmızısı ve siyah renk seçenekleriyle 26 Ekim’de Windows 8’in çıkışıyla birlikte piyasaya sürülecek olan Sleekbook 14, 499 dolardan, Sleekbook 15 ise 599 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
HP Pavilion Sleekbook 15
HP Pavilion Sleekbook 15
HP Pavilion Sleekbook

İLGİLİ HABERLER