reklamı kapat

POPÜLER

HTC U 11’in en detaylı konsept çalışması yayınlandı [Video]

HTC’nin kısa süre içerisinde yeni amiral gemisi modelini tanıtacağı biliniyor. Tayvanlı şirket yayınladığı görsellerle yeni gelecek telefonla ilgili olarak ipuçları veriyor. Yeni yayınlanan video ise HTC’nin sıkıştırılabilir telefonu HTC U 11’in tasarımıyla ilgili tüm detayları gözler önüne seriyor. 

Akıllı telefonlar hakkında yaptığı sızıntılarla bilinen Onleaks’in sızdırdığı yeni HTC U 11, kırmızı rengiyle oldukça şık görünüyor. Arka kısmı parlak yapıda olan telefonun ön kısmının siyah olduğu görülüyor. Bu haliyle iPhone 7’nin kırmızı sürümünde eleştirilen beyaz ve kırmızı rengi bir arada kullanma hatasına HTC düşmeyecek gibi görünüyor. Cihazın alt kısmında kalınlık 8 milimetreyken üst kısımda 9.2 milimetreye kadar artıyor. Cihazın kenarlarının sıkıştırılabilir özelliğe sahip olmasının bu duruma yol açtığı düşünülüyor.

Qualcomm Snapdragon 835 işlemciden güç alacak telefonun 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla geleceği söyleniyor. Telefonun arka kısmında 12 megapiksel çözünürlüğünde kamera ve ön kısımda ise 16 megapiksel çözünürlüğünde selfie kamerasının yer alacağı ifade ediliyor. USB-C girişinin bulunduğu telefonun pil kapasitesinin ise 3.000 mAh olması bekleniyor. Android 7.1 Nougat yüklü olarak gelecek telefonda 3.5 milimetrelik kulaklık girişinin bulunmayacağı söyleniyor. 16 Mayıs tarihinde tüm detaylarıyla tanıtılacak olan HTC’nin yeni amiral gemisi telefonu HTC U 11’le ilgili detayları öğrenmek için bir süre daha beklememiz gerekiyor.

YORUMLAR