reklamı kapat

POPÜLER

HTC, Windows Phone yelpazesini tanıttı

 - Güncelleme: 21 Mart 2015 00:47

İnternet siteleri, Microsoft Office dosyaları, PDF belgeleri ve resimleri tek bir dokunuşla kolayca görüntülemenize imkan sağlayan HD2, kapasitif dokunmatik ekranı sayesinde kullanımınıza heyecan katıyor. Qualcomm’un yeni 1 GHz Snapdragon mobil işlemcisine sahip olan HD2, sunduğu performansı ile de göz kamaştırıcı. Uygulamalarda, video ve oyunlarda başarılı kullanım imkanı sağlayan HD2, yukarıda da bahsettiğimiz HTC Sense teknolojisi ile üç prensibi de beraberinde getiriyor: ‘Benim Olsun’ (Make It Mine), ‘Yakınımda Kal’ (Stay Close) ve ‘Beklenmeyeni Keşfet’ (Discover the Unexpected).
htc-2
HTC SENSE TEKNOLOJİSİ

Kullanıcılara Windows Marketplace for Mobile aracılığı ile çok sayıda uygulamayı indirmelerini sağlayan HTC Sense, HD2’nin ihtiyaca ve tarza göre geliştirilmesini mümkün kılıyor. Kişi odaklı iletişim yaklaşımı ile yakın arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde olmanızı da sağlayan HD2; e-posta gönderdiğiniz bir sırada arama tuşuna basarak kolayca telefon görüşmelerine geçiş yapabilmenizi ve Twitter uygulamasının yeni Windows tabanlı versiyonu HTC Peep ile rahat iletişim kurabilmenizi de sağlıyor. Yine HTC Sense teknolojisi sayesinde, gelen çağrıyı cevaplamak veya arama yapmak üzereyken telefonu elinize aldığınızda ekrandaki yanlış dokunuşları önleyen sensör sahibi olan HD2, ekran parlaklığını önleyen ışık sensörünün ve 3G ile Wi-Fi bağlantılarının da sahibi.

DİĞER MODELLER DE YOLDA
HTC, bu ay içinde satışı sunulması beklenen HD2’nin yanı sıra diğer yeni Windows tabanlı telefonlarının da tanıtımını gerçekleştirdi. Önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen Touch Diamond2 ve Touch Pro2 modellerini de HTC Sense teknolojisi ile donatan HTC, ayrıca bu telefonlarında yine Marketplace for My Phone ve Windows Marketplace for Mobile Services gibi hizmetlerine de yer vermiş. Bunların yanı sıra Touch2 modelini de tanıtan HTC, Touch2 ile de kullanıcılara dokunmatik telefon deneyimi sunuyor.

İLGİLİ HABERLER