reklamı kapat

POPÜLER

HTC’den 3’ü 1 arada fitness sistemi: UA HealthBox

CES 2016’da sahne alan HTC, yeni fitness sistemini duyurdu. Dünyanın ilk ağ bağlantılı fitness sistemi olarak lanse edilen UA HealthBox üç yardımcı fitness ürünüyle birlikte geliyor.

Ünlü spor markası Under Armour iş birliği ile geliştirilen HealthBox, temelde uyku, hareket ve beslenme takibi yapıyor. UA Record uygulamasıyla çalışan UA HealthBox, takip sistemini UA Band, UA Heart Rate ve UA Scale cihazlarıyla tamamlıyor.

Health Box
UA Band, adından da anlaşılacağı gibi günlük faaliyetleri, egzersizleri ve uykuyu takip eden bir aktivite bilekliği. Cihazın tüm gün aktivite kayıt özelliği bulunan bileklik, egzersiz sırasında UA Heart Rate ile eşleşerek kalp atım hızını gösteren bir LED ekranın da yer aldığı gelişmiş egzersiz moduna geçiyor. UA Band, iç kısmı kırmızı, dışı siyah özel tasarımıyla aynı zamanda terin emilmesini sağlayarak konforlu bir kullanım vaat ediyor.

Health Box
UA Heart Rate, “mikro kopça teknolojisi” ile geliştirilen kompakt bir kalp atım hızı ölçüm monitörü. Göğüs kayışı ve çıkartılabilir sensörü, kullanıcıların egzersizin yoğunluğunu takip etmesini sağlıyor. UA Record uygulamasıyla senkronize kullanılabilen UA Heart Rate nabız aralıklarının kişiselleştirebilmesine de imkan veriyor.

Health Box
UA Scale ise yuvarlak tasarımıyla ön plana çıkan Wi-Fi özellikli bir tartı. Ağırlık ve vücut yağ oranı ölçümü ve takibi yapabilen cihaz 8 farklı kişinin bilgilerini saklayabiliyor.

22 Ocak’tan itibaren ilk olarak ABD’de satışa sunulacak olan UA HealthBox’ın ön siparişleri, bugünden itibaren. UA HealthBox (UA Band, UA Heart Rate, UA Scale dahil) 400 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak. UA HealthBox’ın Türkiye pazarına 2016 yılı içerisinde sunulması planlanıyor.