reklamı kapat

POPÜLER

HTC’den Windows Phone 7’li yeni telefonlar

Uzun süredir Microsoft’un ortağı olan HTC Corporation Windows Phone 7 işletim sistemli dört yeni akıllı telefonunu tanıttı: HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Pro ve HTC HD7.
HTC 7 Mozart
HTC 7 Mozart
Adından da anlaşıldığı gibi Mozart müzik odaklı bir cihaz. Gerçek üç boyutlu ses ve video için Dolby Mobile ve SRS WOW HD mevcut. Microsoft Zune entegrasyonu ile bilgisayara senkronize edilebiliyor. 3.7 inç’lik ekran boyutuna sahip olan Mozart’ın üzerinde 8 MP’lik kamera bulunuyor.
HTC 7 Trophy
HTC 7 Trophy
Trophy, oyunseverlerin ilgisini çekecek bir model. 8 GB’lık bellek, oyuncuları sevindirecek 1 GHz Snapdragon işlemci, 3.8 inç dokunmatik ekran cihazın teknik özelliklerinden bazıları.
HTC 7 Pro
HTC 7 Pro
Kayarak açılan kapağı sahip HTC 7 Pro’nun ahizesi kaydırıldığında hızlı ve rahat yazmayı sağlayan QWERT klavye ortaya çıkıyor. Outlook’ta e-posta sınıflandırma, tarama ve yönetme, en son Office belgelerini açma ve düzenleme, HTC’nin stok uygulaması ile piyasaları takip etme gibi özellikleri iş günlerinde kullanıcıların yardımcısı olacak.
HTC HD7
HTC HD7
HD7 serinin en güçlü modellerinden biri. 4.3 inç geniş ekran, 1 GHz işlemci, 16 GB dahili hafıza, 5 MP kamera ve 720p video kaydı gibi özellikleri bulunan HTC HD7, Xbox LIVE’ın gücünü gerçeğe dönüştürüyor ve konsolla oynanan oyunları kapı önüne koyan yeni bir oyun oynama şeklini hayata geçiriyor. Multimedya konusunda da rakiplerini zorlayacağa benziyor.

Dört yeni HTC akıllı telefon, Ekim ayı sonundan itibaren Avrupa, Asya-Pasifik ve Kuzey Amerika’nın büyük çoğunluğunda mobil operatörler ve perakendecilerde mevcut olacak. Cihazların Türkiye pazarına giriş tarihi henüz kesinleşmedi.