reklamı kapat

POPÜLER

Windows Phone 7 yeni modellerle birlikte tanıtıldı

Microsoft, dün büyük bir etkinlikle yeni işletim sistemi Windows Phone 7’yi tanıttı. Windows Phone 7 işletim sistemli olan 9 farklı telefonun da tanıtıldığı etkinlikte Dell, HTC, Samsung ve LG’nin farklı modelleri bulunuyor. Cihazlar, 60 operatör aracılığıyla 30 ülkede piyasaya sunulacak.
Samsung Omnia 7
SAMSUNG OMNIA 7
Samsung Focus adıyla tanıtılan yeni Windows Phone 7 işletim sistemli Samsung, (Avrupa için modelin ismi Omnia7) 4 inç’lik Super AMOLED ekrana sahip. 5 MP kamera, 8 GB’lık dahili hafıza, Bluetooth 2.1, Wi-Fi, A-GPS cihazın diğer özellikleri arasında.
LG Optimus 7
LG OPTIMUS 7
LG Optimus 7 de dünya çapında pek çok ülkede satışa çıkacak modellerden biri. Şimdilik fazla detayına hakim olmasak da teknik özellikleri arasında 3.8 inç’lik WVGA ekran, 5 MP kamera, 16 GB dahili bellek, Bluetooth 2.1 ve Wi-Fi bulunuyor. 5 MP’lik kamera 720p çözünürlüğünde video kaydedebildiği gibi 360 derecelik panorama fotoğraflara da imza atabiliyor. Windows Phone 7 işletim sistemi ile çalışan Optimus 7’de bazı uygulamalar telefona yüklü olarak geliyor.

Tanıtılan diğer modeller ise şunlar: HTC 7 Mozart, HTC 7 HD7, Dell Venue Pro, HTC 7 Surround, LG Quantum, HTC 7 Pro, HTC Trophy.

İLGİLİ HABERLER