reklamı kapat

POPÜLER

Huawei, 23 Nisan’ı Barış Manço’yu anarak kutluyor [Video]

Huawei, 23 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Barış Manço’yu anarak yaşatıyor. Huawei, Barış Manço’nun “Adam Olacak Çocuklar”ı programına katılan ve şu anda birer yetişkin olan kişilerin yer aldığı videoyu yayınladı.

P20 Pro ile kaydedilen video Barış Manço’ya atıfa bulunuyor. Adam Olacak Çocuklar programına katılan kişiler bu bayramda “Barış Abi”lerine olan sevgilerini HUAWEI aracılığıyla ifade etme şansı yakaladı. Gerçek sevginin sadece yaşayarak var olacağına inanan HUAWEI, çocukların her gününü özel kılan Barış Manço’nun hikayesi ile sevginin gücünü hatırlatıyor.

Huawei’nin kısa bir süre önce tanıttığı P20 Pro, devrim niteliğinde kamera yetenekleriyle geliyor. .240 x 1.080 piksel çözünürlüklü 6,1 inçlik OLED ekranı bünyesinde barındıran telefon, iPhone X gibi çentikli bir tasarıma sahip. Telefonun en dikkat çekici özelliği ise hiç şüphesiz arkasında yer alan üç adet kamerası. 40 megapiksellik ana kameraya 20 megapiksel monokrom ve 8 megapiksel telefoto kameranın eşlik ettiği telefon piyasadaki 2 kat yakınlaştırma yapabilen kameraların aksine 3 kat optik yakınlaştırma yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P20 Pro, Leica imzalı üçlü kamerasıyla fark yaratıyor

Saniyede 30 kare 4K video kaydı yeteneğine sahip telefon hızlı otofokus performansıyla da dikkatlerini üstüne çekiyor. Huawei’nin belirttiğine göre kameralarda kullanılan piksel boyutu Galaxy S9’dan kullanılan piksel boyutundan yüzde 22, iPhone X’da kullanılan piksel boyutundan yüzde 61 daha büyük. Huawei P20 Pro’nun Avrupa satış fiyatı ise 899 euro.

Huawei’den 23 Nisan’a özel video