reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Ascend G610

Huawei Ascend G610 incelemesi

Bütçe dostu Giriş-orta seviye kullanıcılara hitap eden dört çekirdek işlemcili ve 5 inç ekranlı Huawei Ascend G610, 599 TL’lik fiyatıyla bütçesini zorlamak istemeyenler için iyi bir seçenek.

Çinli üretici Huawei’nin yeni telefonu Ascend 610, Vodafone tarafından Türkiye’de piyasaya sürülür sürülmez ofisimize geldi ve kısa bir süre içerisinde telefonu test etme şansına sahip olduk. Ascend ailesine yeni katılan G610’un nasıl bir performans sunduğundan önce ilk olarak nasıl bir tasarıma sahip olduğundan bahsedelim.

Görünüş olarak Galaxy S4’ü andıran telefonun gövdesinde Galaxy S4’te olduğu gibi plastik malzeme tercih edilmiş. 170 gram ağırlığıyla 130 gram ağırlığındaki Galaxy S4’ten daha ağır olan Ascend G610, eldeyken ne yazik ki bu ağırlığı hissettiriyor. Yan kısmında yer alan gümüş renkteki detayla ayrı bir havaya bürünen telefon, 9,9 mm kalınlığında. Ekranın alt kısmında bulunan dokunmaya duyarlı üç adet Android tuş, klasik işlevlerini yerine getiriyor. Ana ekran ayarı üzerinden duvar kağıtları, geçişler, araçlar ve küçük resimler kolayca ayarlanabiliyor. Telefonun sağ yanında güç ve ses tuşları, üst kısmında kulaklık girişi, alt kısmında ise micro-USB bağlantı noktası yer alıyor. Telefonun ana ekranı kilitli durumdayken kamera, mesaj, ana ekran ve telefon araması kısmına hızlıca ulaşılabiliyor. Bunun için sürükleme işlemi yapmak yeterli oluyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Huawei Ascend G610 incelemesi” için bir cevap

  1. Misafir dedi ki:

    Fm radyo yok malesef