reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 8

14 gün pil ömrü sunan Huawei Band 8 için yeni fiyat avantajı [Mayıs 2024]

Huawei Band 8 için yeni bir kampanya yapıldı. Kısa bir süre önce duyurulan aktivite bilekliği üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Pembe, siyah ve yeşil renk seçeneklerine sahip olan bileklikte 369 x 194 piksel çözünürlüklü 1,47 inç ekran renkli OLED ekran yer alıyor.

Bu sayede canlı ve parlak bir ekran deneyimi vadeden bileklik hafif tasarımıyla dikkat çekiyor.  TruSport temelinde 100 farklı aktiviteyi otomatik olarak algılayabilen cihazda geliştirilmiş TruSleep 3.0 özelliği de yer alıyor. Uyku takibi konusunda da iddialı olan cihaz TruSeen 5.0 ile nabız ve diğer verilerle genel vücut sağlığı hakkında kullanıcılara bilgiler sunuyor. Çok sayıda saat arayüzün bünyesinde barındıran cihazda her zaman açık ekran desteği de var. Bu sayede ekran amiral gemisi akıllı saatlerde olduğu gibi gün boyu kapanmıyor. Yan tarafında bir fiziksel tuşun yer aldığı akıllı bileklik iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 8 akıllı telefon uygun fiyatıyla göze çarpıyor

Hızlı şarj özelliğine de destek veren bileklik yaklaşık 45 dakikada şarj olabiliyor. Kulaklık hızlı şarj özelliğine de sahip. Cihazın pili 5 dakika şarj edildiğinde 2 güne varan kullanım imkanı sağlıyor. Standart bir kullanımda 14 güne varan bir kullanım imkanı sunan cihazın fiyatı 1.023 TL‘ye gerilemiş durumda.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER