reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 8

OLED ekranlı Huawei Band 8 için yeni fiyat avantajı [Aralık 2023]

Huawei Band 8 aktivite bilekliğinin fiyatı yeniden düştü. OLED ekranıyla parlak ve canlı bir ekran deneyimi sunan cihaz üç farklı renk seçeneğiyle geliyor.  Ekran boyutu 1,47 inç olan cihazın ekranı 369 x 194 piksel çözünürlük sunuyor.

Bu sayede canlı ve parlak bir ekran deneyimi vadeden Huawei Band 8, hafif tasarımıyla göze çarpıyor.  TruSport temelinde 100 farklı aktiviteyi otomatik olarak algılayabilen cihazda geliştirilmiş TruSleep 3.0 özelliği de yer alıyor. Uyku takibi konusunda da iddialı olan cihaz TruSeen 5.0 ile nabız ve diğer verilerle genel vücut sağlığı hakkında kullanıcılara bilgiler sunuyor. Çok sayıda saat arayüzün bünyesinde barındıran cihazda her zaman açık ekran desteği de var. Bu sayede ekran amiral gemisi akıllı saatlerde olduğu gibi gün boyu kapanmıyor. Yan tarafında bir fiziksel tuşun yer aldığı akıllı bileklik iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 8 aktivite cihazı uygun fiyatıyla öne çıkıyor

Hızlı şarj özelliğine de destek veren bileklik yaklaşık 45 dakikada şarj olabiliyor. Standart bir kullanımda 14 güne varan bir kullanım imkanı sunan cihazın fiyatı 1.099 TL‘den 999 TL‘ye gerilemiş durumda. Belirttiğimiz bu indirim cihazın yeşil renk seçeneği için geçerli.  Kullanıcılar bilekliği kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER