reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 3
Huawei FreeBuds 3

Huawei FreeBuds 3 ile sunulan gelişmiş yetenekler

Huawei, kablosuz kulaklık pazarına iddialı bir rakip çıkarıyor. Huawei FreeBuds 3, sade ve şık tasarımı, uzun pil ömrünü, aktif gürültü engelleme yeteneğini ve daha fazlasını tek bir gövdede barındırıyor.

Kablosuz kulaklık pazarında rekabete dahil olan Huawei FreeBuds 3, incelikli tasarımı ve ayırt edici özellikleriyle kullanıcıların dikkatini çekiyor. İlhamını yunuslardan alan FreeBuds 3, Dolphin Bionic Akustik Tasarımı ve kulakta doğal açık oturuşuyla, kullanıcıların saatlerce rahatsızlık hissetmeden kullanmasına imkan tanıyor. Konforlu bir deneyim sunan kulaklık beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk alternatifi sunmayı da ihmal etmiyor.

Hızlı eşleme özelliği sunan FreeBuds 3, EMUI 10 sisteminin gücüyle bir çırpıda Huawei telefonunuza bağlanıyor. Tek yapmanız gereken kulaklığın kutusunu açmak. Akıllı telefon kulaklığı algılıyor ve ekranda açılır pencereden bağlantı kuruluyor.

Huawei FreeBuds 3

Huawei FreeBuds 3 ile gelişmiş ses deneyimi

Hem dizi/film, hem oyun hem de müzik deneyiminde kullanıcıları destekleyen kablosuz kulaklık yüksek hassasiyetli 14 mm dinamik sürücü ile geliyor. Her iki kulaklığın da gövdesinde bulunan bir bas tüpü sayesinde müzik keyfi ise katlanıyor. Kirin A1 çipinden güç alan kulaklık bu sayede oyun oynarken ya da video izlerken gecikme süresini azaltarak sürükleyici deneyimi destekliyor. Kirin A1 aynı zamanda aramalar sırasında arka plan gürültüsünü ortadan kaldırıyor. Bunu yaparken ses kalitenizi geliştirmeyi de ihmal etmiyor. Bu da telefon görüşmelerinde çok daha net ve temiz ses iletimi sağlıyor. FreeBuds 3 aynı zamanda dahili kemik sensörüne de sahip. Bu sensör sesinizi kemik titreşimleriyle daha iyi alabiliyor. Böylece telefon görüşmelerinde fark edilir bir kalite artışı görünüyor. Telefon görüşmelerindeki en kritik detay ise dış mekandaki rüzgar sesi. FreeBuds 3’ün Aerodinamik Mikrofon Kanalı Tasarımı etraftaki gürültünün yanı sıra rüzgar sesinin de tespit edilmesini sağlıyor ve bunu etkili bir şekilde azaltıyor. Bu da rüzgar sesinin konuşma kalitesini düşürmesini engelliyor. Dünyanın ilk aktif gürültü engelleme özellikli açık tasarım kablosuz kulaklığı olan cihaz çevre gürültüsünü azaltıp multimedya içeriğine odaklanmanızı sağlıyor. Dışarıda ya da gürültülü bir iç mekanda müzik keyfini gürültülerden uzak yaşamak mümkün oluyor. Huawei AI Life uygulaması ile kontrol edilebilen kulaklığın aktif gürültü engelleme özelliği de bu uygulamadan kişiselleştirilebiliyor. Kişiye göre yapılabilen ayarlama sayesinde kullanıcılar etkili bir gürültü engelleme deneyimi yaşayabiliyor.

Kablosuz kulaklık pil ömrü konusunda da iddialı. Şarj kılıfıyla beraber 20 saate varan kullanım sunan model aynı zamanda kablosuz olarak da şarj edilebiliyor. Örneğin Huawei P30 Pro akıllı telefonunuzun ters şarj özelliği ile Huawei FreeBuds 3’ü kablosuz olarak şarj edebilirsiniz. Gelişmiş yetenekleri şık ve işlevsel tasarımla buluşturan kulaklık Türkiye’de 1.099 TL fiyatla raflardaki yerini alıyor.

İlgili video

Kulaklığın tanıtımı