reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 3
Huawei FreeBuds 3
Huawei FreeBuds 3

Huawei FreeBuds 3, aktif gürültü engelleme sistemiyle fark yaratıyor

Tamamen kablosuz kulaklık alternatifleri arasındaki en iddialı modellerden olan Huawei FreeBuds 3, aktif gürültü önleme özelliğiyle öne çıkıyor.

Günlük hayatın vazgeçilmez bir aksesuarı olan kulaklıklar arasında en dikkat çekici alternatiflerden birini tamamen kablosuz Huawei FreeBuds 3 sunuyor. Sade ve şık bir şarj kutusuyla gelen kulaklıklar açık kullanım tasarımıyla kulakiçi kulaklık modellerinden ayrılıyor. FreeBuds 3’ün en cezbedici yanı ise aktif gürültü engelleme sistemi oluyor. FreeBuds 3, hem çağrı gürültüsünü azaltma hem de gerçek zamanlı aktif gürültü azaltma özelliğini destekleyen dünyanın ilk Open-fit TWS kulakiçi kulaklığı. Kablosuz kulaklık, gerçek zamanlı olarak çevre gürültüsünü azaltıyor. Arka planda değişen gürültüyü yakalayabiliyor ve engelliyor. Bu da kalabalık metrolardan tutun da gürültülü restoranlara kadar her yerde müzik keyfini tüm netliğiyle yaşamanızı sağlıyor.

Huawei FreeBuds 3
Huawei FreeBuds 3

Huawei FreeBuds 3 ile kişiye özel gürültü engelleme

Basit bir şekilde kulaklığa iki kere dokunarak açıp kapatabileceğiniz aktif gürültü engelleme sistemi Huawei‘nin AI Life uygulaması aracılığıyla ayarlanabiliyor. Bu uygulamayı indirdikten sonra kablosuz kulaklığın bulunulan ortama ve kişiye göre gürültünün ne kadarını engelleyeceği belirlenebiliyor. Bu da kullanıcılara tamamen kişisel ve özelleştirilmiş bir deneyim sunuyor.

Kirin A1 işlemcisinden güç alan kablosuz kulaklık arama sırasında arka plan gürültüsünü de ortadan kaldırıyor. Kulaklık aynı zamanda bunu yaparken ses kalitenizi de geliştiriyor. Dışarıda telefonla konuşurken karşı taraf adeta yanınızdaymış gibi sesinizi net ve açık bir şekilde duyabiliyor. Dahili kemik sensörü de bulunan Huawei FreeBuds 3, sesinizi kemik titreşimleri sayesinde daha iyi alabiliyor. Ortam gürültüsünü de azalttığı için telefon görüşmelerinin kalitesi artıyor.

İlgili video

Kulaklığın tanıtımı