reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 5i

Huawei FreeBuds 5i kablosuz kulaklık için yeni fiyat avantajı [Mart 2024]

Huawei FreeBuds 5i kablosuz kulaklığın fiyatı geriledi. 42 dB çok modlu aktif gürültü engelleme özelliğiyle öne çıkan kulaklık bu sayede arka plandaki gürültüyü azaltıyor.

Üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulan Huawei FreeBuds 5i bir önceki modele kıyasla daha hafif ve daha kısa. Kullanıcılar tam dolu pille 28 saate varan pil ömrü elde edebiliyor. 15 dakikalık şarjla 4 saatlik kullanım imkanı sunan cihazda IP54 sertifikası bulunuyor. Bu sertifika sayesinde su sıçramalarına ve toza karşı dayanıklı olan kulaklık toz girişine karşı dayanıklı olsa da toz geçirmez özelliğine sahip değil. Huawei AI uygulaması üzerinden ekolayzır ayarı da yapılabiliyor. Özellikle bas ağırlıklı parçalar dinlemeyi seviyorsanız EQ efeklerinde bassları yükselt ayarı seçilebiliyor. Hi-Res Audio Wireless ve LDAC sertifikalarına da destek veren kulaklık bu sayede yüksek çözünürlüklü ses kalitesi de sunuyor. Pek tabii yüksek çözünürlüklü ses kalitesi için kullanılan müzik servisindeki ayarlarda en iyi ses kalitesinin ayarlanması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 5i kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

FreeBuds Pro 2’de 3 adet mikrofon yer alırken bu modelde 2 adet mikrofon bulunuyor. Piyasadaki fiyatı 2.499 TL olan kulaklık yapılan indirimle 1.799 TL‘ye satılıyor. Kulaklığın detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın