reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds SE kablosuz kulaklık

Huawei FreeBuds SE kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıktı

Huawei FreeBuds SE kablosuz kulaklık modeli, Türkiye’de resmi olarak elde edilen en yeni seçeneklerden birisi oldu.

Huawei FreeBuds SE kablosuz kulaklık modeli iki farklı renkte Huawei’nin resmi satış kanalındaki yerini aldı. 649 TL gibi günümüz için üzücü şekilde düşük sayılacak bir fiyatı bulunan model, temel ihtiyaçları fazlasıyla karşılayabilecek modeller arasında bulunuyor. Kulak içi formunu benimseyen FreeBuds SE, hafif bir ürün olduğundan uzun süreli kullanıma uygun ve açıklamaya göre hazne ile beraber 24 saatlik bir pil ömrü getiriyor. Bu süre sadece kulaklıklar özelinde 6 saat gibi yeterli bir seviyede yer alıyor. Tam kulak uyumu için farklı silikon kulak uçları ile gelen model, 10 mm dinamik sürücüleri ile fiyat-performans odaklamasına rağmen yüksek ses performansı ortaya koyabiliyor.

Yerleşik mikrofonları ile telefon görüşmeleri için kullanılabilen ve bu aramalarda etkili bir arka plan gürültü engellemesi yapabilen FreeBuds SE, Bluetooth 5.2 üzerinden bağlantı kuruyor ve oyun modu ile düşük gecikmeli olarak görev yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei’nin cihazlarıyla tam uyumlu olan ve Huawei telefonlarda hızlı bağlantı menüsü ile kolaylıkla eşleştirilebilen Huawei FreeBuds SE kablosuz kulaklık, çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Bu arada Huawei’den yakında üst seviye bir kablosuz kulaklık modeli de gelecek. Onun ilk detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Huawei FreeBuds SE kablosuz kulaklık yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca