reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Huawei, İstanbul’da yeni ürünlerini tanıtacak. Neler gelecek olabilir?

Huawei, düzenlenecek uluslararası bir etkinlik ile İstanbul’da yeni ürünlerini tanıtacak. Peki firmadan tam olarak neler geliyor olabilir?

ABD ambargosu altında Huawei son kullanıcıya yönelik ürünleri pazara sunmaya devam ediyor. Pandemi döneminde özellikle dizüstü ve giyilebilir ürün tarafında büyük bir ilerleme gösteren firma, 23 Haziran tarihinde İstanbul merkezli önemli bir etkinlik yapacak. Huawei Türkiye hatta bu etkinliğe 10 kişiyi davet ediyor ve bu konuda şu aktarılıyor: “HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu, Yeni Ürünler Büyük Lansman Etkinliği İstanbul’da Gerçekleşiyor! HUAWEI Topluluğu, bu harika etkinliğe katılması için 10 kişiyi davet ediyor! Katılmak ister misin? Yerini almak için harekete geç!” Etkinliğe katılım için tüm detaylar burada yer alırken, 23 Haziran etkinliğinde birden fazla ürün duyurusu bekleniyor.

Burada en çok dikkat çeken ürün Huawei FreeBuds Pro 2 kablosuz kulaklık modeli olabilir. Huawei Central’in iddiasına göre ürün için uzun zamandır haziran merkezli tanıtımın adı geçiyor. Bu açıdan model direkt olarak İstanbul merkezli olarak karşımıza çıkarılabilir. Kaynağa göre model ANC ile 4.5 saat, ANC olmadan 7 saat, hazne ile beraber ise toplam 30 saat pil ömrü getirebilir.

Şirketin etkinlik için hazırladığı aşağıdaki paylaşımda kablosuz kulaklık yanında bir dizüstü ve katlanabilir telefon da yer alıyor. Bu açıdan etkinlikte yeni bir MateBook tanıtılabilir ya da Türkiye’ye gelmeyen bir MateBook versiyonu için yerel duyuru da yapılabilir.

Bu poster üzerinden kısa süre önce tanıtılan katlanabilir telefon Mate Xs için de bir Türkiye işareti veriliyor olabilir. Ancak bunun çok olası olmadığını belirtelim. Çünkü detaylarına burada yer verdiğimiz telefon gerçekten çok pahalı. Şirketin bu telefonu Türkiye’de güncel durumlar ışığında satması imkânsız durumda. Fakat yine de kesin konuşmuyor. Sonuçta Türkiye’de 30 bin TL’lik Mate X’in resmi satışı yapıldı.

Huawei planları yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket