reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate X3

Huawei Mate X3 katlanabilir ekranlı telefon için yeni avantajlı fiyat [Kasım 2023]

Huawei Mate X3 katlanabilir ekranlı telefon için yeni bir kampanya yapıldı. Bir önceki modele kıyasla daha ince ve daha hafif bir gövdeyle gelen yeni telefon hem telefon hem de bir tablet olarak kullanılabiliyor.

Huawei Mate X3, tablet modunda 2.496 x 2.224 piksel çözünürlüklü 7,85 inç OLED ekran bulunuyor. Cihazın ekranı kapandığında 2.504 x 1.080 piksel çözünürlüklü 6,4 inç OLED ekran karşımıza çıkıyor. Her iki ekranda da 120 Hz’lik yenileme hızı özelliği var. Bu sayede akıcı bir ekran deneyimi yaşatan telefon EMUI 13.1 arayüzü yüklü geliyor. Google uygulamalarının yer almadığı telefona Google Play’de yer alan uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor. Dahili depolama kapasitesi 512 GB olan telefonun hafızası NM hafıza kartlarıyla artırılabiliyor. Telefonun kamera özelliklerine bakıldığında cihazda 50 megapiksellik ana kamera bulunuyor. Bu kamera optik görüntü sabitleme özelliğiyle videolarda oluşabilecek sarsıntıyı azaltıyor. 12 megapiksellik periskop telefoto kamerayla 5 kat optik yakınlaştırma da yapabilen cihazda 12 megapiksellik ultra geniş açı kamera var. Saniyede 60 kare 4K video kaydedebilen telefonda 8 megapiksel olmak üzere iki adet kamera kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate X3 modelinde stereo destekli hoparlör var mı?

Cihazın ön kamerası saniyede 30 kare 4K video kaydına imkan tanıyor. Stereo destekli hoparlörlerle gelen telefonun fiyatı 72.999 TL‘den 70.999 TL‘ye gerilemiş durumda.
Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER