reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate X3

Katlanabilir ekranlı Huawei Mate X3 için yeni avantajlı fiyat [Temmuz 2024]

Katlanabilir ekranlı Huawei Mate X3 akıllı telefon yapılan bir indirimle şu anda daha uygun fiyata satın alınıyor. Mate X2 modeline kıyasla daha ince ve daha hafif bir gövde yapısına sahip olan yeni model akıllı telefon ve tablet deneyimini bir arada sunuyor.

Huawei Mate X3, tablet modunda 2.496 x 2.224 piksel çözünürlüklü 7,85 inç OLED ekran yer alıyor. Cihazın ekranı kapandığında 2.504 x 1.080 piksel çözünürlüklü 6,4 inç OLED ekran karşımıza çıkıyor. Her iki ekranda da 120 Hz’lik yenileme hızı özelliği var. Bu sayede akıcı bir ekran deneyimi yaşatan telefon EMUI 13.1 arayüzü yüklü geliyor. Google uygulamalarının yer almadığı telefona Google Play’de yer alan uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor. Dahili depolama kapasitesi 512 GB olan telefonun hafızası NM hafıza kartlarıyla artırılabiliyor. Telefonun kamera özelliklerine bakıldığında cihazda 50 megapiksellik ana kamera bulunuyor. Bu kamera optik görüntü sabitleme özelliğiyle videolarda oluşabilecek sarsıntıyı azaltıyor. 12 megapiksellik periskop telefoto kamerayla 5 kat optik yakınlaştırma da yapabilen cihazda 12 megapiksellik ultra geniş açı kamera var. Saniyede 60 kare 4K video kaydedebilen telefonda 8 megapiksel olmak üzere iki adet kamera kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate X3 katlanabilir ekranlı telefonun indirimli fiyatı ne kadar?

Cihazın ön kamerası saniyede 30 kare 4K video kaydına imkan tanıyor. Telefonun pil kapasitesi ise 4.800 mAh. Cihaz 66 watt kablolu ve 50 watt kablosuz şarj özelliğine destek veriyor. Telefonda bununla birlikte Stereo destekli hoparlörlerle gelen telefonun indirimli fiyatı ise 74.999 TL.

huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın