reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateBoook D 16
Huawei MateBoook D 16
Huawei MateBoook D 16

Huawei MateBook D 16 için 1.699 TL’lik indirim fırsatı

Fiyat/performans odaklı bir dizüstü bilgisayar olan Huawei MateBook D 16 modelinin fiyatı düştü. AMD Ryzen 5 4600H işlemcisinden güç alan bilgisayarın fiyatı 8.999 TL‘ye geriledi. Bilgisayarın daha önceki satış fiyatı ise 10.698 TL idi.

Depolama kapasitesi 512 GB olan bilgisayarda 8 GB RAM kullanılıyor. Entegre Radeon grafik kartının da bulunduğu model günlük kullanıma yönelik tasarlanmış bir bilgisayar. Full HD çözünürlüklü 16,1 inçlik ekran IPS panele sahip. İnce ekran çerçeveleri sayesinde içeriklere daha iyi odaklanmak mümkün. Yüzde 100 sRGB renk gamına destek veren ekran 300 netlik parlaklık sunuyor. Modelde TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık ve Titreşimsiz ekran sertifikaları da bulunuyor. Bilgisayarda ayrıca ters şarj özelliği de bulunuyor. Bu sayede bilgisayar bir taşınabilir şarj cihazına dönüşüyor. MateBook D16’da bununla birlikte yeni Wi-Fi standardı olan Wi-Fi 6 özelliği de mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateBook D 16 hangi bağlantılara destek veriyor?

Bilgisayarın sol tarafında iki adet USB-C ve HDMI, sağ tarafında ise iki adet USB-A ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunuyor. Bilgisayarın güç tuşunda parmak izi sensörü de yer alıyor. Klavyede karşımıza çıkan gömme kamera ise kullanıcılara gizliliklerini korumalarına yardımcı oluyor.

Huawei MateBoook D 16

İlginizi Çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca