reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Nova 12 SE

smart

smart

smart

smart

smart

smart

smart

smart

smart

108 MP kameralı Huawei Nova 12 SE ile çekilmiş fotoğraflar [Galeri]

Yüksek çözünürlüklü kamerasıyla dikkat çeken Huawei Nova 12 SE ile çektiğimiz fotoğrafları paylaşmak istiyoruz. Önümüzdeki günlerde detaylı incelemesini paylaşacağımız telefon 108 megapiksel çözünürlüklü ana kamerayı bünyesinde barındırıyor.

Huawei Nova 12 SE modelinin ana kamerası hem gün ışığında hem de düşük ışıkta yaptığımız çekimlerde bizim beklentimizi karşılamayı başardı. F/1.9 diyaframlı bu kamera portre fotoğrafçlılıkta da kullanılabiliyor. Portre fotoğraflarda arka planı bulanıklaştırabilen telefonun kamera ayarlarında açıklık olarak adlandırılan bir özellik de bulunuyor. Açıklık özelliği aktif hale geldiğinde kullanıcılar diyaframı diledikleri gibi ayarlayabiliyor. Telefonda bu kamera dışında 8 megapiksel çözünürlük sunan bir ultra geniş açı kamera yer alıyor. Bu kamerayla daha geniş açıda fotoğraflar çekilebiliyor. 112 derecelik görüş açısı sunan bu kameranın diyafram açıklığı ise F/2.2. Cihazda üçüncü bir kamera olarak 2 megapiksellik makro kamerası karşımıza çıkıyor. Yakın çekimler yapmayı seven kullanıcılar için bu kamera faydalı görünüyor. Elektronik sabitleme sistemine de destek veren ana kamera saniyede 30 kare Full HD video kaydedebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Nova 12 SE yüksek çözünürlüklü ön kamerayla da dikkat çekiyor

4K video kayıt desteğine sahip olmayan telefonun ön tarafında detay seviyesi yüksek kareler elde etmek için 32 megapiksellik bir kamera bulunuyor. Telefonun ön tarafında yer alan kamerayla da Full HD video kaydı yapmak mümkün

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER