reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P30 P30 EMUI 10 Android 10
Huawei P30 P30 EMUI 10 Android 10

Huawei P30 ve P30 Pro için sevindiren EMUI 10 hamlesi

Huawei P30 ve P30 Pro için sevindirici bir EMUI 10 müjdesi geldi. Beklenen güncelleme Avrupa sınırlarını geçmiş durumda.

EMUI 10 güncellemesi geçtiğimiz hafta Huawei P30 ile P30 Pro için Çin merkezli olarak “tam sürüm” haliyle indirmeye sunulmuştu. Bu merak edilen güncelleme kısa süre önce Avrupa’daki P30 sahiplerine de verilmeye başlandı. Yaklaşık olarak 4,47 GB boyutta gelen güncelleme, firmanın Android lisansına sahip en güzel amiral gemisi serisi için oldukça güzel görünüyor. Android 10 temelli olarak gelen güncellemenin, çok yakın zaman içerisinde Türkiye’deki Huawei P30 ile P30 Pro sahipleri için de indirmeye sunulması bekleniyor. Güncelleme konusunda sadece amiral gemisi değil orta seviyede de çalışmalara devam eden Huawei, EMUI10 ile genel olarak çok akıcı bir deneyim sunuyor. EMUI 10’un P30 Lite’a da geleceğini belirtmek gerekiyor. Bunun için Türkiye’de beta testleri sürüyor.

Huawei P30 P30 EMUI 10 Android 10
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P30 serisine tam olarak gelen EMUI 10 için kısa bir özet yaparsak

Temalar, duvar kağıtları ve fontlar için yeni özelleştirmeler getiren arayüz, video izleme ve oyun oynama süreçlerinde de daha iyi bir deneyim getiriyor. Galeri içerik yönetimi ve sınıflandırma konusunda geliştirildiği belirtilen Huawei EMUI 10, özellikle çoklu uygulama geçişlerinde çok hızlanmış durumda. Bazı yeni simgeler taşıyan arayüz, genel olarak EMUI 9’dan çok farklı bir devrimsel tasarım değişiklikleri taşımıyor. Tek elde kullanımı kolaylaştıran arayüz, modernleştirilmiş bir bildirim merkezini karşımıza getiriyor. Arayüzde sistem geneli bir koyu arayüz modu da aktif olarak bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin dikkat çeken yeni modeli