reklamı kapat

POPÜLER

Huawei EMUI 11

Huawei Türkiye, EMUI 11 için beta test kullanıcısı arıyor

Akıllı telefon tarafının önemli ismi Huawei, arayüz yapısı EMUI 11 için Türkiye’de dört farklı cihaz için beta test kullanıcısı arıyor.

Huawei telefon sahipleri tarafından oldukça merak edilen Huawei EMUI 11, hatırlarsınız Huawei Developer Conference 2020 kapsamında resmi olarak görücüye çıkarılmıştı. Android 11 değil Android 10 temelli sürüm, EMUI arayüzü bir adım daha öteye taşıyor ve önemli yenilikler getiriyordu. İşte bu sürüm için firma bu sefer yerel bir paylaşım geldi. Huawei Türkiye resmi olarak Huawei P30, P30 Pro, Mate 20 Pro veya Nova 5T modellerinden birine sahipseniz, Beta Kullanıcı Testi’ne katılarak EMUI11 işletim sistemini herkesten önce deneyin. 15 Aralık’a kadar devam edecek kayıtlar ilk katılımcılar ile sınırlıdır. “ duyurusunu yaptı. Süreç hakkındaki tüm detaylar burada yer alırken, EMUI 11’in an itibarıyla 10 milyon global kullanıcı sayısını geçtiği de açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei EMUI 11 güncellemesi için biliyorsunuz bir de HarmonyOS detayı da var

Sürüm daha önce aktarıldığı kadarıyla gelecek için bir geçiş noktası konumunda yer alıyor. Çünkü gelen bilgiye göre EMUI 11‘i çalıştıran her telefon HarmonyOS işletim sistemine istenirse (Spesifik olarak 2.0 sürümü) 2021’de geçiş yapabilecek. Yani Huawei’nin kendi işletim sistemi için yeni telefon alınmasına gerek kalmayacak.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için gelen önemli yenilikler