reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40

Huawei P40 serisinin en özel versiyonu kendisini gösterdi

Huawei P40 ailesinde özel bir versiyonun olacağı kısa süre önce ortaya çıkmıştı. İşte bu versiyon bir posterde karşımıza çıktı.

26 Mart tarihinde internet üstünden tanıtılacak Huawei P40 ailesinde biliyorsunuz üç farklı P40 yer alıyor. İşte bu bu modellerin yanında bir özel versiyon da olacak. Bu versiyonun arkasında Çin merkezli lüks otomobil üreticisi Hongqi yer alıyor ve sızan aşağıdaki poster modelin P40 Pro PE üstüne kurulduğunu gösteriyor. Sadece arka kısmındaki desen ile farklılaşacak izlenimi oluşturan bu özel sürüm, yine sadece Çin pazarına özel olarak hazırlanmış olabilir deniyor.Uzun süredir Porsche ile ortaklık kuran firma, bu sefer sürece yeni bir ismi de dahil ediyor. Sadece 200 adet üretildiği aktarılan bu Hongqi özel P40 Pro PE modeli, açıkçası çok da fazla dikkat çekebilecek gibi durmuyor.

Huawei P40

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 ailesi için kamera detayları neler?

Normal P40’ın arkasında üçlü, P40 Pro’nun arkasında dörtlü, P40 Pro PE’nin arkasında ise beşli kamera sistemi yer alıyor. Bu modelin arkasında bir yüksek zoom getirecek “periskop” kamerası da bulunuyor. Cihazın bu kamera ile 50x zoom’u hibrit olarak geçeceği düşünülüyor. Ancak henüz zoom değeri tam olarak netleşmiş değil. Telefonların arkasındaki ana kameranın 1/1,3 inç 52 megapiksel olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu CMOS sensörde 16-in-1 yapısı benimsenecek deniyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı düşmeyi sürdüren cihaz Xiaomi Mi Note 10