reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40

Huawei P40 serisinden corona virüs ile bağlantılı beklenen açıklama

Huawei P40 ailesi için corona virüs ile bağlantılı beklenen bir açıklama yapıldı. Bu açıklamanın arkasında modellerin lansmanı yer alıyor.

Üç farklı modelden oluşan Huawei P40 ailesi daha önce 26 Mart tarihinde Paris merkezli olarak tanıtılacak deniyordu. Ancak yeni bilgilere göre bu durum değişmiş durumda. Avrupa’yı sarmaya başlayan corona virüs nedeniyle firma telefonlarını 26 Mart tarihinde internet üstünden tanıtacak. Yani basın mensuplarının ve yöneticilerin toplu olarak katıldığı bir fiziksel etkinlik olmayacak. Son kullanıcı için çok da önem arz etmeyen bu durum, corona virüs riski nedeniyle oldukça mantıklı duruyor. Ölümlerin özellikle İtalya’da inanılmaz oranda attığı korona virüs salgını, bu tarz toplu etkinlikler için çok büyük bir risk oluşturuyor ve bu yüzden biliyorsunuz sadece Huawei değil diğer firmalar da etkinliklerini birer birer iptal ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 ailesi için sızan son detaylar neler?

Huawei’nin merakla beklenen P40 ailesi en son hayal kırıklığı yaratan hızlı şarj değerleriyle gündeme gelmişti. Resmi kayıtlardan P40 modelinde 22.5W hızlı şarj, Huawei P40 Pro ve P40 Pro PE modellerinde ise 40W hızlı şarj sunulacağı öğrenilmişti. Ayrıca P40 Pro hem de P40 Pro PE modellerinde 120 Hz OLED ekran kullanılacak açıklaması yapılmıştı. Şu an halen normal P40’da 120 Hz kullanılıp kullanılmayacağı bilinmiyor. Bu modellerin yanında bir özel versiyon da olacak gibi görünüyor. Bu versiyonun arkasında ise Çin merkezli lüks otomobil üreticisi Hongqi yer alıyor deniyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı düşmeyi sürdüren cihaz Xiaomi Mi Note 10