reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M40

Samsung Galaxy M40 kullanıcılarına müjde

Samsung Galaxy M40 kullanıcısı iseniz bugün size güzel bir haberimiz var. Galaxy M40 kullanıcılarının merakla beklediği Android güncellemesi nihayet yayınlandı.

İlk Hindistan’da indirmeye sunulan Android 10 güncellemesi Samsung Galaxy M40 modeline yeni yetenekler kazandırıyor. Yaklaşık 1.7 GB boyutunda olan güncelleme karanlık modu kullanıcılara sunuyor.  Gündüz ve gece ortamları için gelişmiş görüntü, metin ve renk ayarları güncellemede yer alıyor.

Daha net uygulama simgelerinin ve sistem renklerinin yer aldığı güncelleme Samsung Galaxy M40 modeline daha fazla yetenekler kazandırıyor. Güncellemede boşa harcanan ekran alanını ortadan kaldırmak için geliştirilmiş başlık ve tuş düzenleri de bulunuyor. Daha akıcı animasyonlarla eğlenceli bir kullanım deneyimi vadeden Android 10 güncellemesinde yeni navigasyon hareketleri de eklenmiş durumda. Kullanıcılar parmaklarını minimum düzeyde hareket ettirerek büyük ekranlarda daha rahat bir şekilde gezebiliyor. Ana ekran tuşuna çift dokunarak veya ekranın alt kısmında ortadan aşağıya doğru kaydırarak tek el moduna ulaşılabiliyor. Büyük metinler için yüksek kontrastlı klavyelerin ve düzenlerin geliştirildiği Android 10 güncellemesinde ekran kapalıyken parmak izi simgesini gösterme seçenekleri de eklenmiş durumda. Pil kullanım grafiğinde artık daha ayrıntılı bilgiler yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M40 modelinin sunduğu özellikler neler?

Snapdragon 675 işlemciden güç alan telefonda 6 GB RAM bulunuyor. 128 GB temel dahili depolamayla gelen Galaxy M40, arkasındaki üçlü kurulumda 32 megapiksel + 8 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel derinlik kameraları barındırıyor. Ön kamerası 16 megapiksel olan telefon, 3.500 mAh pil ile geliyor. Galaxy M40 hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Samsung’un katlanabilir ekranlı yeni akıllı telefonu Galaxy Z Flip