reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K30 Pro Zoom Edition

Redmi K30 Pro için çıkışa yönelik resmi açıklama

Merak edilen akıllı telefon modellerinden Redmi K30 Pro için resmi bir açıklama yapıldı. Modelin tanıtım zamanı hemen hemen netleşti.

Redmi K30 4G ve K30 5G modellerinin üstüne konumlandırılacak ve global pazara büyük ihtimalle Xiaomi Mi 10T Pro olarak çıkacak Redmi K30 Pro, Lu Weibing’in açıklamasına göre mart ayı sonunda resmi olarak lanse ediliyor. Weibing’in Huawei P40 ile Honor 30 serilerinin tanıtımları arasında karşınıza çıkacak dediği telefon, daha önce duyduğumuz kadarıyla yalnız da gelmiyor. Çünkü kaynaklar telefonun bir “Zoom Edition” versiyonuna sahip olacağını iddia ediyor. Henüz bu versiyon için elimizde çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak isminden de anlaşılacağı üzere bu cihaz zoom yani yakınlaştırma yeteneği yüksek bir model olacak izlenimi oluşturuyor. Her iki telefonun da nisan ayının ilk haftasında Çin merkezli olarak satışa çıkacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K30 Pro ailesi için neler biliyoruz?

Firmanın resmi paylaşımına ve sızıntılara göre aile kesin olarak pop-up kamera üstüne kuruluyor. Yine resmi açıklamaya göre telefonlar gücünü Snapdragon 865 işlemciden alıyor ve 5G ağlarına Snapdragon X55 ile bağlanıyor. En az 90 Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olmasını beklediğimiz K30 Pro ailesi, burada bir sürpriz yaparak 120 Hz ekranla da gelebilir deniyor. Sağlam bir kaynaktan gelen tahminlere göre K30 Pro 568 doların altında satılacak.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin parçalarına ayrılan Mi 10 Pro modeli