reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit 3

10 gün pil ömrü sunan Huawei Watch Fit 3 akıllı saat için ilk indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Kısa bir süre önce lanse edilen Huawei Watch Fit 3 akıllı saat için ilk indirim fırsatı geldi. Kare saat tasarımını benimseyen model 1,82 inç boyutunda AMOLED ekranı bünyesinde barındırıyor.

Huawei Watch Fit 3 modelinin ekranı maksimumda 1.500 nite kadar çıkabiliyor. Önümüzdeki günlerde detaylı incelemesini paylaşacağımız saat HarmonyOS yüklü telefonlar haricinde iOS ve Android’li telefonlarla da uyumlu şekilde çalışıyor. Kullanıcılar akıllı saatin pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 10 güne varan pil ömründen yararlanabiliyor. Piyasada satılan akıllı saatlerde olduğu gibi kalori takibi yapabilen saat kullanıcılara önerilerde de bulunabiliyor. 100’ün üzerinde egzersiz moduna destek veren saatte dahili GPS sistemi de mevcut. Kullanıcılar GPS sistemini kullanarak koşu takibi özelliğinden yararlanabiliyor. Koşu haricinde bisiklet ve yüzme dahil sekiz yaygın branş için önerilen ısınma ve soğuma animasyonlarıyla geliyor. Saat bununla birlikte ultra ince tasarımıyla da dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch Fit 3 akıllı saatin kampanyalı fiyatı ne kadar?

TruSeen 5.5 sistemi ile kandaki oksijeni de ölçebilen saatte kullanıcılar telefonlara gelen aramaları da cevaplandırabiliyor. Dayanıklı tasarımıyla da göze çarpan saatin fiyatı  bir satış kanalında 4.499 TL‘den 3.699 TL‘ye gerilemiş durumda. Kullanıcılar akıllı saati kredi kartlarıyla taksitlie olarak da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberleri geldiğinde de sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın