reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei Watch FIT Mini akıllı saat için Türkiye'de resmi satış başladı

Huawei Watch FIT Mini akıllı saat için Türkiye’de resmi satış başladı

Huawei Watch FIT Mini akıllı saat modeli için Türkiye’de tam resmi satış başladı. Model çok şık görünüyor ve dikkat çekiyor.

Advertisement

Huawei Watch FIT Mini akıllı saat için geçtiğimiz ay bir ön satış süreci başlamış ve o zaman ürün için 1.099 TL fiyat belirlenmişti. Bugün ise tam resmi satış başladı ve güncel kur üzerinden model 1.199 TL‘ye raflara çıkarıldı. Direkt olarak buradan (Resmi satış kanalı) elde edebileceğiniz ürün, gerçekten şık görünüyor ve ufak bir akıllı saat isteyenlere hitap ediyor.

Odak noktasına özellikle kadınları alan Watch FIT Mini, teknik olarak bakarsak 1,47 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Su geçirmeyen ve 96 farklı sporu otomatik olarak tanıyabilen akıllı saat, 180 mAh piliyle 14 günlük pil ömrü getiriyor ve SpO2 ölçümü de yapabiliyor. Nabız ölçüm özelliği de olan model, Avrupa’da 99 euro fiyata satılıyor.

Ürün için Huawei Türkiye ise şunu aktarıyor: “Hafif gövdesi ve gelişmiş tasarımı, ince bilekli veya fazla yer kaplamayan bir akıllı saat isteyen tüketiciler için ideal. Huawei Watch FIT Mini, kullanıcıların sağlıklarını daha iyi yönetmelerini ve çeşitli akıllı özellikleri bileklerinden keşfetmelerini sağlamak için uzun pil ömrü, doğru sağlık izlemesi, zengin ve kapsamlı fitness özelliklerini yanında dikdörtgen şeklinde ve hafif bir saat gövdesi sunarak yepyeni bir tasarım diliyle dizayn edildi.”

İlginizi Çekebilir: Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!