reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch FIT Mini akıllı saat

Huawei Watch FIT Mini akıllı saat tanıtıldı; işte fiyat ve detaylar

Huawei Watch FIT Mini akıllı saat modeli sessiz sedasız tanıtıldı. İşte kompakt model hakkında bilinmesi gereken detaylar;

Huawei, geçtiğimiz günlerde Viyana’da bir etkinlik yaptı ve Watch GT3, ruj benzeri kablosuz kulaklık ve nova 9 modelinin Avrupa’ya getirdi. Firmadan bugün başka bir ürün daha geldi.

Yeni tanıtılan Huawei Watch FIT Mini akıllı saat, ufak bir giyilebilir isteyenlere hitap ediyor. Özellikle kadınların ilgisini çekecek izlenimi oluşturan model, farklı renklerde ve tiplerde kayışlar ile alınabiliyor ve 1,47 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Watch FIT akıllı saat modelinde ise 1,64 inç AMOLED ekran yer alıyordu.

Su geçirmeyen ve 96 farklı sporu otomatik olarak tanıyabilen giyilebilir, 180 mAh piliyle 14 günlük pil ömrü getiriyor ve SpO2 ölçümü de yapabiliyor. Elbette nabız ölçüm özelliği de olan model, Avrupa’da 99 euro fiyata sahip.

Bu akıllı saat modelinin ileride Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz. Ancak henüz bu konuda bir resmî açıklama gelmiş değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu aralar Huawei Watch FIT Mini modelinden çok Türkiye’de satılacak nova 9 dikkat çekiyor

Türkiye’de satılacak nova 9 ve Türkiye’de satılmayacak 9 Pro modellerini bir arada hatırlamak gerekirse, telefonlar sırasıyla 6,57 inç 2340×1080 piksel 120 Hz OLED, ve 6,72 inç 2676×1236 piksel 120 Hz OLED ekranlar üzerine kuruluyor.

Güçlerini ortak olarak Snapdragon 778G işlemci ve 8 GB RAM’den alan nova 9 ailesi, 128 / 256 GB depolama sunuyor. Nova 9’a 66W hızlı şarj destekli 4.300 mAh pil koyan Huawei, nova 9 Pro’da 4.000 mAh kapasiteli ancak 100W hızlı şarj destekli bir pile yer vermiş.

Ambargo nedeniyle 5G desteği olmayan telefonlardan nova 9 Pro’nun önünde iki adet 32 megapiksel selfie kamerası yer alıyor. Burada bir kamera ultra geniş açı çekim görevini üstleniyor, diğeri ise portreye odaklanıyor. Nova 9’da ise tek bir 32 megapiksel selfie kamerası bizleri karşılıyor. Bu kameralar birer ekran deliğinde bulunuyor.

Modellerin arkasında ise 50 megapiksellik F1.9 RYYB ana kamera yer alıyor. Buna 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel derinlik + 2 megapiksel makro eşlik ediyor.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!