reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat için 1.600 TL’lik indirim fırsatı [Aralık 2023]

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saatin fiyatı için yeni bir indirim fırsattan söz etmek istiyoruz. Titanyum gövdesiyle hem şık hem de dayanıklı olan model dalışla ilgilenen kullanıcılara da faydalı özellikler sunuyor.

30 metre dayanıklılık sertifikasıyla gelen Huawei Watch GT 3 Pro, 200 su basıncı döngüsüne dayanıklı.  Saat; hız, derinlik ve dalış süresi dahil olmak üzere dalış verilerini gerçek zamanlı olarak gösterebiliyor. Bu sayede akıllı saat hem denizde hem de havuzda kullanılabiliyor. Saat ayrıca golf oynamayı sevenler için de faydalı özellikler sunuyor. Akıllı saat, vuruş hızı, vuruş temposu, geri dönüş süresi ve düşüş süresi gibi profesyonel vuruş verilerini kaydediyor. Piyasadaki üst segment modellerinde olduğu gibi EKG de çekebilen saat  damar sertliğiyle ilgili bilgi de paylaşabiliyor. Vücut sıcaklığını da ölçebilen saat HarmonyOS haricinde iOS ve Android’li akıllı telefonlara da destek veriyor.  Özellikleriyle dikkat çeken saat, stres ve uyku takibi yapabiliyor. Safir cam sayesinde çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olan saat Gorilla Glass’ın camlarına kıyasla çok daha dayanıklı. Safir cam saati aynı zamanda darbelere karşı da koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 Pro modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Akıllı saat  ile hayatımıza giren AppGallery mağazası cihazda yer alıyor. Saatte uygulama mağazası da yer aldığı için çeşitli uygulamalar akıllı saate yüklenebiliyor. 8.499 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan saat yapılan indirimle 6.899 TL‘ye temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın