reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3 SE

Huawei Watch GT 3 SE akıllı saatin yeniden geriledi [Aralık 2023]

Huawei Watch GT 3 ailesinin bütçe dostu üyesi Huawei Watch GT 3 SE için yeni bir kampanya var. Orman Yeşili ve Grafit Siyahı olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan modelin her iki renk seçeneği de piyasadan daha uygun fiyata satılıyor.

466 × 466 piksel çözünürlüğe sahip 1,43 inç AMOLED ekranıyla göze çarpan saat, 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Huawei Watch GT 3 SE, iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Kullanıcılar akıllı saatin pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 14 güne varan kullanım imkanından yararlanıyor.  Yoğun kullanımda pil süresi 7 güne kadar düşüyor. Kablosuz şarj özelliğine sahip olan saat aynı zamanda ters kablosuz şarj özelliğine de destek veriyor. Cihaz bu sayede farklı mobil cihazları kablosuz da şarj edebiliyor. Kullanıcılar Watch AppGallery üzerinden uygulamalar yükleyebiliyor. Telefonlardaki çalma listelerini senkronize edebilen saatin gövdesinde yüksek mukavemetli kompozit fiber gövde kullanılıyor. Uyku takibi yapabilen saat derin, hafif veya REM uykusuyla ilgili detaylı bilgileri kullanıcılara sunuyor. Huawei Health uygulaması ayrıca horlamayı ve uykuda konuşmayı takip edilmesine yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 SE modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Hidrasyon, aktivite ve kan basıncı dahil olmak üzere günlük hedefler ve hatırlatıcılar belirlenebiliyor. Kandaki oksijen seviyesini de ölçebilen saat 100’ün üzerinde egzersiz moduna destek veriyor. Resmi fiyatı 4.499 TL olan akıllı saat yapılan indirimle şu anda 3.431 TL‘ye temin edilebiliyor.
Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın