reklamı kapat

POPÜLER

RKS RSI-X Pro elektrikli bisiklet

RKS RSI-X Pro elektrikli bisiklet için yeni fiyat avantajı [Aralık 2023]

RKS RSI-X Pro elektrikli bisiklet bir satış kanalında yeniden kampanyalı olarak satın alınabiliyor. Sürüş mesafesi kullanıma bağlı olarak 35 ila 45 kilometre arasında değişebilen bisiklet şehir içi kullanıma edip ediyor.

Samsung tarafından geliştirilen  36V 10 AH lityum pile destek veren RKS RSI-X Pro, 2 yıl garanti süresiyle geliyor. Maksimum hız değeri saatte 25 kilometre olan elektrikli bisiklette 7 vites Shimano marka vites sistemi bulunuyor. Günlük işe gidiş geliş veya kısa yolculuk ihtiyaçları için yeterli bir performans sağlayan aracın ön tarafında LED far da var. Bu far sayesinde gece sürüşlerinde de kullanılabilen modelin ön tarafında LCD gösterge ekranı da mevcut. Bu gösterge üzerinden bisikletin yaptığı hız değeri görülebiliyor. Göstergede aydınlatma olduğu için düşük ışık koşullarında bisikletle ilgili değerler kolayca görülebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS RSI-X Pro sahip olduğu ön amartisörle hafif engebeli arazi koşullarında da rahatlıkla kullanılabiliyor

Net ağırlığı 24 kilogram olan bisikletin hem ön hem de arka tarafında disk fren sistemi bulunuyor. Bu sayede iyi bir fren deneyimi de vadeden bisikletin fiyatı bir satış kanalında 18.490 TL‘den 17.990 TL‘ye gerilemiş durumda.
RKS

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın