reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Y6 2018

Huawei Y6 2018’le farklı bir boyuta geç

Akıllı telefon pazarında lider isimlerden Huawei, farklı kullanıcı ihtiyaçlarını birbirinden çekici seçeneklerle karşılamaya devam ediyor. Fotoğraf ve müzik tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya aday Huawei Y6 2018, bakış açınızı genişleterek ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor.

Advertisement

Gelişmiş özellikleri giriş seviyesi modellere ekleyen Huawei, hem uygun fiyatlı hem de zengin kullanım deneyimi sunan ürün alternatifleri oluşturuyor. Bu segmentteki Huawei Y6 2018 modeli de Türkiye pazarına giriş yaptı. Y6 2018, ultra yüksek ekran/gövde oranı ve 5,7 inç HD+ ekranıyla, birçok işlev için ideal bir donanım sunuyor. Şık tasarımı, arka yüzeydeki yumuşak matlıkla beraber mükemmel bir uyum sağlıyor. Müzik tutkunları için de öne çıkan cihaz en yüksek ses seviyesinde 88 dB üretebiliyor. Diğer modellere kıyasla müzikteki nüansı korurken hoparlörlerden yüzde 78 daha fazla ses çıkarıyor. Huawei Histen teknolojisi sayesinde kulaklıklar aracılığıyla cihaz bir tiyatro ya da konser salonu ve benzeri ortamları taklit ederek, sesleri optimize edebiliyor. Kullanıcılara da müzik keyfini çıkarmak kalıyor.

Birlikte kendi orkestranızı kurun, müziğe katılın!

Cihazın bir diğer özelliği ise müzik tutkunlarını bir araya getiriyor. Müziğin keyfini diğer Y6 kullanıcılarıyla birlikte yaşayabilirsiniz. Aynı anda aynı müziği çalmak için diğer telefonlarla bağlantı kurabilirken, farklı telefonlara birden fazla ses kanalı atayabilirsiniz. Ya da içinizdeki sanatçıyı keşfedip, karaoke moduyla kendi sesinizle şarkılar söyleyebilirsiniz.

Selfie tonlama flaşı ile her şey kusursuz

Akıllı bir telefondan beklentiler sıralandığında en üst sıralarda genellikle ön kamera performansı yer alıyor. Y6 2018, kamera özellikleri konusunda da iddialı modellerden. Stüdyo kalitesinde aydınlatma efekti ve 5 megapiksel çözünürlüklü ön kamerasıyla birlikte her bir fotoğraf için yüksek performans sağlıyor.

Artırılmış gerçeklik lensleriyle kendinden zamanlı çekimler, ön kamera tarafından desteklenen gerçek zamanlı arka plan değiştirme özelliğiyle daha eğlenceli hale geliyor. Hem ön hem de arka kamera, fotoğraflarınızı güzelleştirmek için yerleşik filtreler destekliyor.

Parola yüzünüz

Kişisel güvenliğe önem veren Huawei, Y6 2018 modelini gelişmiş yüz tanıma özelliğiyle donatıyor. Y6 2018 ile yüzünüzü bir parola olarak kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yüzünüzü telefonun ekranına tutmak ve pratik yüz tanıma özelliğinin keyfini çıkarmak.

Oyunlar yarıda kalmasın

Oyun moduna da sahip olan cihaz, mobil oyunlarda en iyi performansı yakalamak için bu mod aracılığıyla telefonu optimize ediyor. Sessize alınan bildirimler sayesinde eğlenceniz de yarıda kalmıyor.