reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Y6 2018

Huawei’nin uygun fiyatlı yeni telefonu Y6 2018 Türkiye’de [Video]

24 Temmuz 2018

Huawei, fotoğraf ve müzik tutkunlarına yönelik farklı akıllı telefonları Türkiye pazarına sunmaya devam ediyor. İlk sürümüyle kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Huawei Y6 modelinin 2018 versiyonu, birçok farklı özellik ve göz alıcı değişiklikle birlikte sunuluyor.

Huawei Y6 2018, yüksek ekran/gövde oranı ve 5,7 inç HD+ ekranıyla, birçok işlev için ideal bir donanım sunuyor. Huawei Y6 P 2018’in 2.5D FullView ekranı, güçlü donanımı zarafetle birleştirirken, EMUI 8.0 arayüzüyle hız ve performans özelinde de üstün bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Ürün ayrıca yüz tanıma özelliğiyle cihaz güvenliği alanındaki en güncel teknolojiyi sunuyor.

88 dB ses üretebilen telefon, önceki sürümlerle kıyaslandığında, hoparlörden yüzde 78 daha fazla ses çıkarma kapasitesine sahip. Huawei Histen teknolojisini kullanan telefon, sesleri tiyatro ya da konser salonu gibi ortamlara benzer şekilde optimize etme özelliğine sahip. Huawei Y6 2018, müzik keyfini diğer Y6 kullanıcılarıyla birlikte yaşamanız için de ideal bir cihaz.

Huawei Y6 2018, kamera özellikleri ile de iddialı. Stüdyo kalitesinde aydınlatma efektleriyle birlikte her bir kareyi özenle işleyen sensörler, artırılmış gerçeklik özellikleriyle de göz alıcı sonuçlar elde etmeye imkan sağlıyor. Makine öğrenimi algoritmalarından yararlanan cihaz, kullanıcıların davranışlarını ve alışkanlıklarını öğrenerek, daha iyi bir fotoğraf performansına imza atıyor. Selfie’den vazgeçemeyenler için 5 megapiksel ön kamerasıyla ve yerleşik filtrelerle her bir portreyi mükemmel birer fotoğrafa dönüştüren cihaz, farklı modlarıyla düşük ışık koşullarında dahi en iyi sonuçları elde etmenizi sağlıyor.

Telefonun fiyatı ne kadar?

Siyah ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan telefonun satış fiyatı 1.199 TL.

Video