reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P50 Pro
Huawei P50 Pocket

Huawei’den P50 Pro ve P50 Pocket’ın Türkiye satışıyla ilgili açıklama

Huawei basın mensuplarına gerçekleştirdiği online etkinlikte teknoloji tutkunlarına güzel bir haber paylaştı. Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao‘nun yapmış olduğu açıklamaya göre Huawei P50 Pro ve P50 Pocket çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

Advertisement

Yao akıllı telefonların net çıkış tarihlerini ve satış fiyatlarını henüz duyurmasa da bu haber gerçekten sevindirici bir gelişme. Yurt dışında satışta olan Huawei P50 Pro kamera performansıyla fark yaratıyor. Daha önceki modellerde olduğu gibi telefonda Leica imzalı kamera sensörleri kullanılıyor. 50 megapiksel geniş açı kamerayla birlikte telefonda 64 megapiksel periskop kamera, 13 megapiksel ultra geniş açı kamera ve 40 megapiksel monokrom sensör mevcut. Kirin 9000 işlemcili modelin ön tarafında da 13 megapiksel kamera yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir ekranlı Huawei P50 Pocket da Türkiye yolcusu

Huawei P50 Pocket’ın da yakında Türkiye’de satışa sunulacağını söyleyelim. Katlanabilir tasarımıyla dikkat çeken modelde Snapdragon 888 işlemcisi bulunuyor. Telefonun ekran tarafında OLED bir panel karşımıza çıkıyor. Galaxy Z Flip 3 modeline benzer bir tasarıma sahip olan telefonda 40 megapiksel geniş açı, 13 megapiksel ultra geniş açı ve 32 megapiksel geniş açı kameralar bulunuyor. Telefonun ön yüzünde ise 10,7 megapiksellik kamera yer alıyor. Telefonların resmi Türkiye fiyatları açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket