reklamı kapat

POPÜLER

Huawei’nin yeni amiral gemisinden gizemli tanıtım filmi [Video]

Huawei’nin yeni amiral gemisi telefonu Huawei P10’un MWC 2017’de tanıtılacağı uzun süredir biliniyor. Cihazın yayınlanan yeni tanıtım videosu, telefonu merakla bekleyen kullanıcıların heyecanını bir kat daha artırıyor. 

Yayınlanan videoda cihazın çıkış tarihi netleşiyor ve telefonun özellikleriyle ilgili olarak bazı detaylar kendisini gösteriyor. Videoda göründüğü üzere cihaz 26 şubat tarihinde tanıtılacak. Bir diğer dikkat çeken detay ise hashtag işaretiyle birlikte iki adet gözün gösterilmiş olması. Burada çift kameraya dikkat çekildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca “Dünyanın size bakışını değiştirin” sloganıyla da kamera hususuna vurgu yapılmaya devam ediliyor.

Huawei 10 ve Huawei 10 Plus olmak üzere iki farklı cihazın 26 şubat tarihinde karşımıza çıkması bekleniyor. Her iki telefonun da çift kamerayla gelmesi beklenirken cihazlarda 5,5 inç QHD ekranın bulunacağı söyleniyor. Kirin işlemciden güç alacak telefonda 4 GB RAM ve 128 GB’a kadar depolama alanı sunulması bekleniyor. Huawei 10 ve Huawei 10 Plus arasında ne gibi özellik farklarının bulunacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Duyurulacak telefonların fiyatlarıyla ilgili olarak bazı bilgiler bulunsa da herhangi bir rakam vermek şu aşamada mümkün değil. Fakat cihazların bu zamana kadar P serisi altında piyasaya sürülen en yüksek fiyatlı cihazlar olacağı ileri sürülüyor. Telefonun tüm detaylarını öğrenmemiz için duyuru tarihini beklememiz gerekiyor.

VİDEO

https://youtu.be/X4OsqrK3oXk