reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Kona N

Hyundai Kona N son ipucu paylaşımıyla yüzünü gösterdi

Sportif ailenin son üyesi olarak karşımıza çıkarılacak olan Hyundai Kona N, teknik ve görsel farklılıklarıyla zirve rozetini hak ediyor.

2020’nin son çeyreğinde i20 üzerinden bizleri selamlayan Hyundai N departmanının yeni yıldaki ilk projesinde de adım adım sona yaklaşıyoruz. Yeni yıl için makyajlanan Kona ailesinin zirvesine oturacak olan Hyundai Kona N, devam eden ipucu paylaşımı sürecinde bu kez çok daha net tasarım detayları üzerinden karşımızda. Makyajla birlikte tamamen değişen ön yüzün daha sportif bir ızgara ve tamponla kombin edildiği modelin difüzör, spoiler ve egzoz gibi tüm parçalarında da “N” rozetine has değişiklikler bizleri bekliyor olacak.

Hyundai Kona N

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Kona N rakamları hala netlik kazanmayı bekliyor

Yeni Kona N cephesinin rakamsal verileri görünüşe göre tanıtıma kadar kendisini göstermeyecek noktalar arasında kalacak. Resmi kanat henüz teknik rakamları açıklamış değil. Şu aşamada netlik kazanan parçalar arasında ise motor bölümünde 2.0 litrelik benzinli ünitenin kullanılacağı ve bunun 8 kademeli çift kavrama şanzımanla kombin edileceği var. Performans konusundaki beklentiler ise ailenin diğer üyelerine paralel olarak 275 beygir güç ve 353 Nm tork üzerine yoğunlaşıyor. Hyundai, Kona N’de sadece rakamlarla değil donanımlarla da deneyimi bir üst noktaya taşıma sözü veriyor. Bu kapsamda Kona N’d Launch Control ve egzoz mühendisliği içeren özel ses için de çalışmalar var. Kona N kısa süre içerisinde tüm detaylarıyla karşımızda olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

Yeni Hyundai i20 karşımızda