reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Türkiye’den i20, i30, Elantra ve Tucson’u içerisine alan kısa süreli indirim hamlesi

Hyundai Türkiye’nin bir hafta gibi kısa bir süreyi kapsayan yeni kampanyası, yeni otomobil almayı düşünenlerin ilgisini çekecek türden.

Önümüzdeki süreçte daha çok Kona ile Türkiye’deki kullanıcıların dikkatini çekmesini beklediğimiz Hyundai, otomobil almayı düşünenlere güzel bir fırsat sunuyor. Hyundai Assan tarafından yapılan açıklamayla netlik kazanan kampanya kapsamında sadece bir hafta sürecek bir fırsatı kullanıcılarla buluşturan marka, dört önemli modelinde indirim ve vade fırsatı sunuyor. Hyundai’nin kampanyanın resmi bitiş tarihi olarak 23 Mayıs‘ı işaret ettiğinin altını çizerek, değerlendirmeyi düşünen takipçilerimizin elini çabuk tutması gerektiğinin de altını çizelim.

İki farklı seçenek var

Markanın popüler modelleri i20, i30, Elantra ve Tucson’da geçerli olan 10.000 TL’ye varan indirimler, rakamsal olarak hatırı sayılır seviyede. İndirim kullanmayıp kredi seçeneklerini değerlendirmek isteyen tüketiciler için de Hyundai, i20’nin tüm versiyonlarında geçerli olmak üzere 20.000 TL 15 ay kredi için 0 faiz seçeneği sunuyor. Yine aynı şartlarla, Elantra ve Tucson modellerindeyse 40.000 TL kredi için 12 ay 0 faiz seçeneği söz konusu. Bu kampanyanın tüm Türkiye’deki Hyundai Yetkili Satıcıları’nda geçerli olacağını da belirtmekte fayda var. Kampanya dahilindeki modellerin halihazırda sahip oldukları başlangıç fiyatlarıysa şu şekilde;

i20 – 71.400 TL
i30 – 95.200 TL
Elantra – 82.500 TL
Tucson – 124.500 TL

Detaylı fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Hyundai Kona Electric