reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai’nin merakla beklenen modeli Kona ilk kez kamuflajsız görüntülendi

Nissan Juke, Toyota C-HR ve Renault Captur gibi modellerin karşısına çıkacak olan Kona nihayet kameralara yakalandı. Reklam çekimleri için çıktığı Portekiz’de görüntülenen araç ilk detaylarıyla karşımızda.

Hyundai’nin yeni kompakt crossover modeli Kona için geri sayım sürüyor. Çoğu kez kamuflajlı olarak kameralara yakalanan modelin tanıtım etkinliğinin beklendiği günümüzde Hyundai, nisan ayının son haftası içerisinde aracın ilk resmi görselini paylaşmıştı. Nisan ayının ilk haftası içerisinde adı kesinleşen Kona, paylaşılan resmi görselinde far tasarımı ön bölümündeki çizgileriyle karşımıza çıkmıştı. Dört tekerlekten çekiş sisteminin opsiyonel olarak sunulmasının planlandığı araç uzun bekleyişin ardından nihayet ilk kez önemli tasarım hatlarını gösterir şekilde kamuflajsız olarak kameralara yakalandı.


Portekiz’in Lizbon kentinde görüntülendiği ifade edilen Kona’da gözümüze ilk olarak gövde renginden farklı yapıda olan tavan çarpıyor. Rakibi olacağı Captur’da da gördüğümüz bu özellikle birlikte Hyundai’nin Kona’da farklı gövde ve tavan renk kombinasyonunu sunabileceğini de ilk aşamada söyleyebiliriz. Yine sınıfında fazlasıyla gördüğümüz dikkat çekici renk seçeneklerinin de sunulması beklediğimiz aracın kamuflajsız olarak görüntülenen versiyonunda turuncunun tonu göze çarpıyor. İlk kez eylül ayında kapılarını açacak olan Frankfurt Otomobil Fuarı‘nda kullanıcılarla buluşacağı söylenen Kona ile ilgili son gelişmeler yine LOG.com.tr’de olacak.