reklamı kapat

POPÜLER

İkinci el bir Suzuki’yi satabilmek için çekilmiş en fantastik film [Video]

Off-road meraklılarının gittiği pek çok yer bu reklam filmiyle birlikte yeni bir boyut kazanıyor. Deniz altından Ay’a çöllerden dağlara bu filmde her yer var.

Bir otomobili kullanıcılara sunarken kalitenin ve gelişmiş özelliklerin yanında bir takım yan etmenlere de ihtiyaç vardır. Bu etmenlerden birisi de şüphesiz o otomobilin ne kadar “etkileyici” olduğu göstermek. Hal böyle olunca devreye kitlelerin ilgisini çekecek bir reklam filmi geliyor. Günümüzde hemen her üretici için kilit pazarlama stratejilerinden birisi olan reklamlar etkisi ne derece yüksek olursa kullanıcıların da dikkatini çekmek o kadar kolay. Pekii yeni nesil otomobiller için olan bu strateji ikinci el bir modele uyarlansa ne kadar etkileyici bir proje ortaya çıkabilir.


İkinci el otomobil alımında kullanıcıların başvurduğu ve bilgi aldığı belirli mecralar vardır. Günümüzde ağırlıkla internet üzerinden süren ikinci el otomobil ilanlarında satıcıların, alıcıların dikkatini çekmek adına tüm hünerlerini ortaya koyduğuna şahit olabiliyoruz. 1996 model Suzuki Vitara‘sını satmak için harekete geçen Eugene Romanovsky, ilan için gerçekleştirdiği kliple çıtayı bambaşka bir noktaya konumlandırıyor. Bu zamana kadar Suzuki’nin karşımıza çıkardığı resmi tanıtım reklamlarından bile daha etkileyici olan görsel efektli filminde Vitara’sıyla bazen çöle, bazen suyun altına inen Romanovsky bununla da yetinmeyip Ay’a bile “gidiyor”. Sözü fazla uzatmadan sizleri bu zamana kadar gördüğünüz en etkileyici ikinci el otomobil ilanıyla baş başa bırakıyoruz. Videoya haberin ana görseli üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR