reklamı kapat

POPÜLER

iBlazr

Akıllı telefonunu fotoğraf makinesi olarak kullananlara çok fonksiyonlu flaş iblazr

Akıllı telefon kameraları her yeni modelle güçlenip gelişirken, az ışıklı ortamda yetersiz kalan LED flaşları kullanıcıyı zorluyor. Özellikle de kamerayı ön planda tutan kullanıcılar için “doğru ışığı” yakalamak elzem bir hal alıyor. Harici flaşlar telefonla fotoğraf çekme deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor; iblazr da bu tip bir harici flaş.

iBlazr
iOS ve Android cihazlarla uyumlu olan iblazr, küçük kare gövdesinde dört adet yüksek kalite LED flaş barındırıyor. 3,5 mm’lik kulaklık girişi ile bağlanan iblazr hem arka hem de ön kamera için kullanılabiliyor. Özel uygulaması aracılığıyla flaşın gücünü de ayarlayabiliyorsunuz. Oldukça fonksiyonel olan iblazr’ın kendine ait bir bataryası var. Bu sayede mobil cihazınızın şarjını tüketmeden kendi kendine çalışabiliyor. Şarj edilebilir bataryası 200 mAh gücünde olan iblazr, 1.000 çekime kadar gücünü koruyor.

iBlazr
Flaşın tek özelliği mobil fotoğraflarınızı iyileştirmek değil. Özel bir USB bağlantı kablosuyla gelen iblazr’ı bilgisayarınıza bağlayıp şarj ederken masa lambası, okuma lambası veya sadece fener olarak kullanabilirsiniz. Bu çok yönlü flaşın satış fiyatı ise 50 dolar.